ΕΝΩΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ 42, ΑΘΗΝΑ ΤΗΛ (30 ΓΡΑΜΜΕΣ) ΦΑΞ: ,

Σχετικά έγγραφα
ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ SUPER LEΑGUE ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : Κ20 / Κ17 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ. Ο αγώνας διεξήχθη (πόλη) : έναρξης : ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΑΤΩΝ : ΓΗΠΕΔΟ : ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Ε Λ Λ Η Ν Ι Κ Η Π Ο Δ Ο Σ Φ Α Ι Ρ Ι Κ Η Ο Μ Ο Σ Π Ο Ν Δ Ι Α

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΝΟΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

Ε Ν Ω Σ Η Π Ο Δ Ο Σ Φ Α Ι Ρ Ι Κ Ω Ν Σ Ω Μ Α Τ Ε Ι Ω Ν Π Ι Ε Ρ Ι Α Σ

ΣΠΑΡΤΗ ΔΙΣΚΟΥΡΩΝ 30 Τ.Κ ΤΗΛ: FAX: Φ Υ Λ Λ Ο Α Γ Ω Ν Α ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ... ΟΜΙΛΟΣ...

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ LEAGUE ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ

- ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

FAX: Τηλεφωνική Επικοινωνία : Μότσης Κώστας, Ιωάννης Μότσης , Φίλιππος Ντόβας

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ , Κ και Κ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ Αγώνων Κυπέλλου Επαγγελματικών Ομάδων Α και Β Εθνικής κατηγορίας (Super League- Football League) περιόδου

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΟΡΥ 5Χ5 ΣΑΛΑΣ ΚΩΦΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΤΗΣ ΕΟΑΚ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΛΑΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΑΙ ΣΥΜΕΤΟΧΗ ΑΘΛΗΤΩΝ ΠΡΟΒΟΛΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΧΟΡΗΓΟΙ ΕΠΟΙΚΙΝΩΝΙΑΣ ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΕΡΜΟΥ ΡΟΖΟΥ 17. Αριθ.Πρωτ. 834 Βόλος 11/11/2015 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΕΠΣΘ

ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΠΑ.Σ.Π. ΜΕΓΑΣ ΧΟΡΗΓΟΣ ΠΑ.Σ.Π.

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ , ΤΟΥΡΝΟΥΑ JUNIOR και PRO JUNIOR

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΡΑΚΗΣ ΕΤΟΣ ΙΔΡΥΣΕΩΣ 1928 ΕΔΡΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ Τ.Κ Παπαφλέσσα 8 Fax:

Π Ρ Ο Κ Η Ρ Υ Ξ Η ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

Π Ρ Ο Κ Η Ρ Υ Σ Σ Ε Ι

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ Κ. Ε. Ε. Ε. Π. Σ. ΧΑΝΙΩΝ

Αριθμ. Πρωτ: 493 Χίος: 31/07/2017 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΕΙ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ Αγώνων Κυπέλλου Επαγγελµατικών Οµάδων Α και Β Εθνικής κατηγορίας (Super League- Football League) περιόδου

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ Κυπέλλου Ελλάδος περιόδου

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (Α ΦΑΣΗ)

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Λέσβου αφού έλαβε υπόψη της:

Π Ρ Ο Κ Η Ρ Υ Ξ Η ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΤΖΟΥΝΙΟΡ- ΚΑΙ ΜΙΝΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

1 ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΟRΤΗ EVIA CUP

ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ν131

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Κ12 ΚΑΙ Κ10 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ

Κανόνες διεξαγωγής ερασιτεχνικών αγώνων ποδοσφαίρου αναπτυξιακών ηλικιών

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΕΡΜΟΥ ΡΟΖΟΥ 17. Αριθ.Πρωτ. 637 Βόλος 31/7/2017 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΕΠΣΘ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

Ποδοσφαιριστές που δικαιούνται συμμετοχή είναι :

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Έτος Ιδρύσεως 1929

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ. Αριθ.Πρωτ. 818 Βόλος 7/9/2018 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΕΠΣΘ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

Ε. Π. Σ. Ε Υ Β Ο Ι Α Σ ΛΕΩΦ. ΧΑΪΝΑ 46 Τ.Κ , ΧΑΛΚΙΔΑ ΤΗΛ & , ΦΑΞ

ΚΑΝΟΝΕΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΩΝ ΗΛΙΚΙΩΝ (GRASSROOTS)

ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ PRΟJUNIOR ΠΕΡΙΟΔΟΥ

Η ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ Αφού έλαβε υπόψη: ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΕΙ. Τους αγώνες πρωταθλήµατος Παιδικών οµάδων ΝΕΩΝ περιόδου µεταξύ των σωµατείων της ΕΠΣ Θράκης.

ΓΕΝΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Σ.Ε.Σ.Α.Ε.

Ε. Π. Σ. Ε Υ Β Ο Ι Α Σ ΛΕΩΦ.ΧΑΪΝΑ 46 Τ.Κ 34100, ΧΑΛΚΙΔΑ ΤΗΛ & , ΦΑΞ

Θεσσαλονίκη, 20 Σεπτεμβρίου Αριθ. Πρωτ

Εταιρειών. Κανονισμοί Διαιτησίας Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Ασφαλιστικών.

Εταιρειών. Κανονισμοί Διαιτησίας EΚΔΟΣΗ Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Ασφαλιστικών

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΙΕΡΑ ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: ΓΡΑΦΕΙΟ ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΙΕΡΑΣ ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

π ρ ο κ η ρ ύ σ σει τη διοργάνωση των αγώνων του πρωταθλήματος κατηγορίας ΠΑΙΔΩΝ περιόδου μεταξύ των σωματείων που ανήκουν στη δύναμή της.

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 21 ΕΤΩΝ SUPER LEAGUE 2007 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

Κ Υ Π Ε Λ Λ Ο Υ Ε Λ Λ Α Δ Α Σ Ε Ρ Α Σ Ι Τ Ε Χ Ν Ι Κ Ω Ν Ο Μ Α Δ Ω Ν Π Ε Ρ Ι Ο Δ Ο Υ

Η ημερομηνία έναρξης διεξαγωγής των αγώνων ορίζεται η 13 η Οκτωβρίου 2019 ημέρα Κυριακή (ώρα 10πμ).

Αριθμ. Πρωτ 850 Χίος 03/11/2016 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ υπ. αρ. πρωτ. 498/ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗΣ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

Συμπεράσματα και οδηγίες προς διαιτητές, βοηθούς, παρατηρητές και εκπαιδευτές Ε.Π.Ο. Αγωνιστική περίοδος

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-13 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

Π Ρ Ο Κ Η Ρ Υ Ξ Η ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Ε Τ Ο Σ Δικτυακός Τόπος:

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 4 ΟΥ ΔΙΑΣΧΟΛΙΚΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 5Χ5 ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ- ΛΥΚΕΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 2008

Η ημερομηνία έναρξης διεξαγωγής των αγώνων ορίζεται η 13 η Οκτωβρίου 2019 ημέρα Κυριακή (ώρα π.μ).

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ JUNIOR ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

Π Ρ Ο Κ Η Ρ Υ Ξ Η ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΕΛΛΑ ΟΣ ΠΕΡΙΟ ΟΥ Π Ρ Ο Κ Η Ρ Υ Σ Σ Ε Ι. Καρδίτσα

-1- Π Ρ Ο Κ Η Ρ Υ Ξ Η Π Ρ Ο Κ Η Ρ Υ Σ Σ Ε Ι

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ SUPER LEAGUE ΕΛΛΑΔΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ. άθλημα. Αναψυχή (όλες οι κατηγορίες αναπήρων) Συναγωνιστικό (IPC:εγκεφαλική παράλυση τυφλοί 2004)

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ & ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΦΑΡΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ »

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 15 ΕΤΩΝ SUPER LEAGUE ΕΛΛΑΔΑ

ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ (Κ.Α.Π.) ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

14 ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΚΩΦΩΝ ΑΝΔΡΩΝ

ΕΙ ΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ Μ Ι Ν Ι Μ Π Α Σ Κ Ε Τ ΑΓΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟ ΟΥ

ΠΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΕΝΩΣΗΣ ΜΑΣ ΕΔΡΕΣ ΤΟΥΣ. Κύριε Πρόεδρε,

της βαθµολογίας του πρωταθλήµατος στο οποίο συµµετέχει.

ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΑΙΓΝΙΔΙΟΥ. Επιμέλεια: Στεπάν Παρτεμιάν

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ Κυπέλλου Ελλάδος περιόδου ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΕΙ. Τη διοργάνωση των αγώνων του Κυπέλλου Ελλάδος για την ποδοσφαιρική περίοδο

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 30 ου ΤΟΥΡΝΟΥΑ 8Χ8

7 ον ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ / ΝΕΩΝ «ΑΘΛΟΥΜΑΙ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΒΙΑ» ΣΑΒΒΑΤΟ, 08/10/2016

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WINDOOR Κ-12 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ - 16 ΠΕΡΙΟΔΟΥ

3)Ο βασικός μπορεί να καθίσει στον πάγκο σαν αναπληρωματικός

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ 10 ΠΕΡΙΟ ΟΥ

Transcript:

ΕΝΩΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ 42, 10678 ΑΘΗΝΑ ΤΗΛ. 210.33.86.300 (30 ΓΡΑΜΜΕΣ) ΦΑΞ: 210.38.07.656, 210.38.23.738 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ: 1. ΚΕΔ/ΕΠΟ ΤΗΛ. 210 9891839-210 9854804 2. FOOTBALL LEAGUE FAX 210 3807656 ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ FOOTBALL LEAGUE περίοδος 2016 2017 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ FOOTBALL LEAGUE ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ Ο αγώνας διεξάγεται (πόλη): ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗ Β ΒΟΗΘΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 4 ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Την ΕΠΣ ΝΟΜΟΣ ΕΠΣ ΝΟΜΟΣ ΕΠΣ ΝΟΜΟΣ ΕΠΣ ΝΟΜΟΣ Ώρα έναρξης ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΑΤΩΝ Παρατηρητής Αγώνα Ιατρός Αγώνα Επώνυμο, Όνομα: Υπογραφή Επώνυμο, Όνομα: Υπογραφή ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΓΩΝΑ Αποτέλεσμα ημιχρόνου Αποτέλεσμα μετά από παράταση Αποτέλεσμα μετά από κτυπήματα πέναλτυ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Υπέρ της ομάδας Υπέρ της ομάδας Υπέρ της ομάδας ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΝΑΠΑΥΛΑΣ ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ ΣΥΝΟΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΩΝ 1 ο Ημίχρονο 2 ο Ημίχρονο -1-

Χρονικές ενδείξεις: 1 : (1 ο ημίχρονο από 00:00 έως 01:00 λεπτό) 45 : (1 ο ημίχρονο από 44:01 έως45:00 λεπτό) 45+1 ή 46+: (Καθυστερήσεις 1 ου ημιχρόνου από 45 +46 ) 46 : (2 ο ημίχρονο από 45:01 έως 46:00 λεπτό) 90 : (2 ο ημίχρονο από 89:01 έως 90:00) 90+2 ή 92+: (Καθυστερήσεις 2 ου ημιχρόνου από 91 έως 92 ) 91 : (1 ο λεπτό 1ου ημιχρόνου της παράτασης) 106 : (1 ο λεπτό 2 ου ημιχρόνου της παράτασης) ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ (ΚΙΤΡΙΝΕΣ ΚΑΡΤΕΣ) ΟΜΑΔΑ ΑΡ. ΦΑΝΕΛΑΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΕΛΤΙΟΥ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΙΤΙΑ ΛΕΠΤΟ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΟΜΑΔΑ Συντομογραφία παρατηρήσεων: ΕΠ Προσπάθησε να αγωνισθεί επικίνδυνα κατά αντιπάλου Χ Εσκεμμένο παίξιμο της μπάλας με το χέρι Δ Διαμαρτυρία σε απόφαση του διαιτητή ή συναδέλφου του ΚΑΘ Εσκεμμένη καθυστέρηση της επανέναρξης του αγώνα ΠΑΡ Επίμονη παραβίαση των κανόνων ποδοσφαίρου ΑΝΤ (...) Αντιαθλητική Συμπεριφορά Τ Μη τήρηση της σωστής απόστασης των 9,15μ ΕΙΣ Είσοδος στον αγων. χώρο χωρίς την άδεια του διαιτητή ΕΓΚ Εγκατάλειψη του αγων. χώρου χωρίς την άδεια του διαιτητή Θ Προσποιήθηκε ανατροπή ή τραυματισμό του Αναφέρεται είδος αντιαθλητικής συμπεριφοράς, το οποίο δεν αναφέρεται παραπάνω (ανακοπή υποσχ. επίθεσης, πανηγυρισμός, κ.λ.π.) ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΠΑΙΚΤΩΝ: (Στις περιπτώσεις αποβολής παικτών θα πρέπει να αναφέρεται όνομα, αρ. φανέλας, ομάδα, αριθμός δελτίου, λεπτό, ακριβής περιγραφή γεγονότος και αιτία αποβολής. Η αναγραφή της αιτίας ως σοβαρό επικίνδυνο παιχνίδι ή βίαιης διαγωγής δεν αρκεί) -2-

-3-

ΚΤΥΠΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΟΥ ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΝΙΚΗΤΗ ΟΜΑΔΑ ΑΡ.ΦΑΝΕΛΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ ΣΚΟΡ (μόνο πέναλτι) ΤΥΠΟΣ Ε= εύστοχο. Α = άστοχο -4-

-5-

-6-

ΕΝΩΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ 42, 10678 ΑΘΗΝΑ ΤΗΛ. 210.33.86.300 (30 ΓΡΑΜΜΕΣ) ΦΑΞ: 210.38.07.656, 210.38.23.738 ΛΙΣΤΑ ΠΑΙΚΤΩΝ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΟΜΑΔΑΣ: Νο ΦΑΝΕΛΑΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΕΛΤΙΟΥ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ (*) / / ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΑΡΧΗΓΟΣ ΟΜΑΔΑΣ Νο ΥΠΟΓΡΑΦΗ Η παρούσα σελίδα αφού υπογραφεί από τον αρχηγό της ομάδας, πρέπει υποχρεωτικά να παραδοθεί από τον υπεύθυνο της ομάδας στον 4 ο διαιτητή παρουσία του Παρατηρητή Αγώνα, έως 75 λεπτά πριν την έναρξη του αγώνα. Βεβαιώνεται ότι όλοι οι παραπάνω παίκτες έχουν θεωρημένα δελτία, αθλητικής ιδιότητας και υγείας, τα οποία έχουν κατατεθεί εμπρόθεσμα στην Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία από την ομάδα. (*) Η ημερομηνία γέννησης συμπληρώνεται μόνο για ποδοσφαιριστές που συμμετέχουν βάσει των ορίων ηλικίας που προβλέπεται στον Κ.Α.Π. -7-

ΛΙΣΤΑ ΑΞΙΩΜΑΤΟΥΧΩΝ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΟΜΑΔΑΣ: ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΙΔΙΟΤΗΤΑ 1 Προπονητής 2 Βοηθός Προπονητή 3 Εκπρόσωπος Ομάδας 4 Ιατρός Ομάδας 5 Γυμναστής 6 Φυσικοθεραπευτής 7 Διερμηνέας ομάδας 8 Προπονητών τερματοφυλάκων 9 Τραυματιοφορέας 10 Τραυματιοφορέας Εντεταλμένος αξιωματούχος ομάδας Νο Υπογραφή ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΑΤΟΜΑ ΣΤΙΣ ΕΙΔΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ (FOOTBALL LEAGUE) Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΙΔΙΟΤΗΤΑ 1 2 3 4 5 Η παρούσα σελίδα αφού υπογραφεί από τον εντεταλμένο αξιωματούχο της ομάδας, θα πρέπει να παραδοθεί στον διαιτητή έως 75 λεπτά πριν την έναρξη του αγώνα, μαζί με τα απαραίτητα δικαιολογητικά (δελτίο πιστοποίησης Ε.Π.Ο., αστυνομική ή επαγγελματική ταυτότητα). -8-

ΕΝΩΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ 42, 10678 ΑΘΗΝΑ ΤΗΛ. 210.33.86.300 (30 ΓΡΑΜΜΕΣ) ΦΑΞ: 210.38.07.656, 210.38.23.738 ΛΙΣΤΑ ΠΑΙΚΤΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗΣ ΟΜΑΔΑΣ: Νο ΦΑΝΕΛΑΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΕΛΤΙΟΥ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ (*) / / ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΑΡΧΗΓΟΣ ΟΜΑΔΑΣ Νο ΥΠΟΓΡΑΦΗ Η παρούσα σελίδα αφού υπογραφεί από τον αρχηγό της ομάδας, πρέπει υποχρεωτικά να παραδοθεί από τον υπεύθυνο της ομάδας στον 4 ο διαιτητή παρουσία του Παρατηρητή Αγώνα, έως 75 λεπτά πριν την έναρξη του αγώνα. Βεβαιώνεται ότι όλοι οι παραπάνω παίκτες έχουν θεωρημένα δελτία, αθλητικής ιδιότητας και υγείας, τα οποία έχουν κατατεθεί εμπρόθεσμα στην Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία από την ομάδα. (*) Η ημερομηνία γέννησης συμπληρώνεται μόνο για ποδοσφαιριστές που συμμετέχουν βάσει των ορίων ηλικίας που προβλέπεται στον Κ.Α.Π. -9-

ΛΙΣΤΑ ΑΞΙΩΜΑΤΟΥΧΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗΣ ΟΜΑΔΑΣ: ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΙΔΙΟΤΗΤΑ 1 Προπονητής 2 Βοηθός Προπονητή 3 Εκπρόσωπος Ομάδας 4 Ιατρός Ομάδας 5 Γυμναστής 6 Φυσικοθεραπευτής 7 Διερμηνέας ομάδας 8 Προπονητών τερματοφυλάκων 9 Τραυματιοφορέας 10 Τραυματιοφορέας Εντεταλμένος αξιωματούχος ομάδας Νο Υπογραφή ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΑΤΟΜΑ ΣΤΙΣ ΕΙΔΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ (FOOTBALL LEAGUE) Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΙΔΙΟΤΗΤΑ 1 2 3 4 5 Η παρούσα σελίδα αφού υπογραφεί από τον εντεταλμένο αξιωματούχο της ομάδας, θα πρέπει να παραδοθεί στον διαιτητή έως 75 λεπτά πριν την έναρξη του αγώνα, μαζί με τα απαραίτητα δικαιολογητικά (δελτίο πιστοποίησης Ε.Π.Ο., αστυνομική ή επαγγελματική ταυτότητα). -10-