ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ 12/14 Α ειδικός Κανονισμός αγώνων επιλογής Εθνικών Ομάδων Όπεν 2014

ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ Εθνικών Ομάδων Όπεν 2012

ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ Εθνικών Ομάδων Όπεν και Γυναικών 2010

50ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ

22ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ 2010 ΟΜΑΔΕΣ 1-6

Ο.Α.Μ.Α. ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ ΜΠΡΙΤΖ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. Θα περιλαμβάνουν αγώνες ομάδων και ζευγών.

51ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ Γεώργιος Ράλλης 2017 ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ 1-16, 1-11, 1-9, 1-6

43 ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΖΕΥΓΩΝ 2009 ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ 1-5, 1-8, 1-11, ΟΠΕΝ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ 2015 ΕΙΔΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 1-16

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΖΕΥΓΩΝ 2017

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ 2018 ΕΙΔΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 1-16

39o ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΖΕΥΓΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ 1-6, 1-9, 1-11, και Β τελικός

52ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ

52 ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΖΕΥΓΩΝ 2018

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΟΜΑΔΩΝ 2011

45 ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΖΕΥΓΩΝ 2011 ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ 1-6, 1-9, 1-11, ΟΠΕΝ

51 ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΖΕΥΓΩΝ 2017

28ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑ ΑΣ 2016 σε μνήμη Μάνου Χατζηδάκη ΕΙ ΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΤΕΛΙΚΟΥ 1-9

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΖΕΥΓΩΝ 2019

53ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ 2015

ΔΙΑΣΩΜΑΤΕΙΑΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΟΜΑΔΩΝ & 21 ΙΟΥΝΙΟΥ 2014 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ. 02:30μμ, απογευματινό σκέλος

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΔΙΑΣΧΟΛΙΚΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ - ΛΥΚΕΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 2010

ΕΙΔΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΥ ΑΘΗΝΩΝ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ 2016

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΟΜΑΔΩΝ & 12 ΜΑΪΟΥ 2013 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΟΡΥ 5Χ5 ΣΑΛΑΣ ΚΩΦΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΤΗΣ ΕΟΑΚ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ

ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ 2017

ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΟΜΑΔΩΝ ΟΠΕΝ 2014 ΑΣΠΙΔΑ ΑΓΝΗΣ ΒΕΡΜΕΙΡΕΝ 8 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 & 15 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2άδων «9 no-tap» ΑΣΜΘ Ο Μέγας Αλέξανδρος ΣΥΝΟΠΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2άδων «9 no-tap»

ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ 2014

ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗΣ ΤΗΣ Ε.Ο.Μ. της 24 ης Οκτωβρίου 2009 ΣΥΝΗΜΜΕΝΟ ΥΠ ΑΡΙΘ. 3

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 4 ΟΥ ΔΙΑΣΧΟΛΙΚΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 5Χ5 ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ- ΛΥΚΕΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 2008

4 th Football Challenge - Μάιος 2018 Γενικοί Κανόνες και Όροι Συμμετοχής

51ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ

Π Ρ Ο Κ Η Ρ Υ Ξ Η ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ LEAGUE ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΥΠ. ΑΡΙΘ.

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 5άδων BAKER ΑΣΜΘ Ο Μέγας Αλέξανδρος ΣΥΝΟΠΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 5άδων BAKER

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΥΠΡΙΑΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΜΠΟΟΥΛΙΝΓΚ

ΕΝΩΣΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ AΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΛΑΝΟ Ε.Ε.Ε.Π

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΥΠ. ΑΡΙΘ. 12 της 3ης Δεκεμβρίου 2014

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ 2019

1ος γύρος: Κυριακή 31/03/2019 ώρα 11:00 φάση των 64 2ος γύρος: Κυριακή 07/04/2019 ώρα 11:00 φάση των 32

ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΟΜΑΔΩΝ 2013

Η ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ Αφού έλαβε υπόψη: ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΕΙ. Τους αγώνες πρωταθλήµατος Παιδικών οµάδων ΝΕΩΝ περιόδου µεταξύ των σωµατείων της ΕΠΣ Θράκης.

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΟΜΑΔΩΝ & 25 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015

ΠΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΕΝΩΣΗΣ ΜΑΣ ΕΔΡΕΣ ΤΟΥΣ. Κύριε Πρόεδρε,

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ

ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΜΕΙΚΤΩΝ ΖΕΥΓΩΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2015

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΜΠΡΙΤΖ Σεμινάριο στελεχών Σωματείων. Διοργάνωση αγώνων αγωνιστικών ημερίδων, τουρνουά

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 30 ου ΤΟΥΡΝΟΥΑ 8Χ8

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΡΑΚΗΣ ΕΤΟΣ ΙΔΡΥΣΕΩΣ 1928 ΕΔΡΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ Τ.Κ Παπαφλέσσα 8 Fax:

ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΖΕΥΓΩΝ ΟΠΕΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015 & 12 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ Κ. Ε. Ε. Ε. Π. Σ. ΧΑΝΙΩΝ

3. ΣΥΝΘΕΣΗ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΜΙΑΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ:

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ (ΕΦΟΑ) ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α και Β ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2017

ΕΝΩΣΗ OΜΙΛΩΝ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Η ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Υμηττού Παγκράτι - Τηλ. : SITE: h-enositennis.com -

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΕΡΜΟΥ ΡΟΖΟΥ 17. Αριθ.Πρωτ. 457 Βόλος 6/10/2014 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΕΠΣΘ

ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΟΜΑΔΩΝ ΟΠΕΝ 2016 ΑΣΠΙΔΑ ΑΓΝΗΣ ΒΕΡΜΕΙΡΕΝ 6 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016 & 13 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

ΕΝΩΣΗ OΜΙΛΩΝ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Η ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Υμηττου 267 Παγκράτι- Τηλ : SITE: h-enositennis.com -

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΥΠ. ΑΡΙΘ. 05 της 10ης Απριλίου 2013

ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ αριθ. 2/ της 17ης Φεβρουαρίου 2010

4. ΧΩΡΟΣ ΑΓΩΝΩΝ: Ξενοδοχείο «ΦΙΛΙΠΠΕΙΟΝ».

ΚΙΝΗΣΕΙΣ ROUND ROBIN ΓΙΑ ΟΜΑΔΕΣ

ΑΡΙΘΜ.ΠΡΩΤ.: 17 Αθήνα, 11 Ιανουαρίου 2018 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΓΕΝΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΑΣΜ

ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ αριθ. 4/2008 Της 27 ης Φεβρουαρίου 2008

ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ αριθ. 11/ της 11 ης Νοεμβρίου 2009

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ αριθ. 9/ της 11 ης Ιουνίου 2008

14 ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΚΩΦΩΝ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ

Ομαδικό Κύπελλο Αττικής 2018

Ο.Β.Θ. ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

Π Ρ Ο Κ Η Ρ Υ Ξ Η ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΕΛΛΑ ΟΣ ΠΕΡΙΟ ΟΥ Π Ρ Ο Κ Η Ρ Υ Σ Σ Ε Ι. Καρδίτσα

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (-16 ΕΤΩΝ) ΑΤΤΙΚΗΣ 2018

ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ αριθ. 6/2008 Της 30 ης Μαρτίου 2008

ΠΕΡΙΟΔΟΥ του αθλήματος της Καλαθοσφαίρισης και σύμφωνα με τους ισχύοντες

ΙΑ ΕΝΩΣΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2016

ΕΘΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΕΣ

ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΣΥΝΕ ΡΙΑΣΗΣ ΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ αριθ. 2/ της 8 ης Φεβρουαρίου 2009

Transcript:

Προς όλα τα Σωματεία Μέλη Αθήνα 5 Φεβρουαρίου2014 Αριθ. Πρωτ. 24/14/ΕΕΟ/ισ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ 12/14 Α ειδικός Κανονισμός αγώνων επιλογής Εθνικών Ομάδων Όπεν 2014 Στους αγώνες επιλογής εθνικών ομάδων όπεν 2014 συμμετέχουν 4 ομάδες που δήλωσαν συμμετοχή σύμφωνα με τους όρους της ανακοίνωσης υπ. αριθ. 88/7 11 2013. Οι ομάδες με την αρίθμηση που θα έχουν στον αγώνα είναι οι εξής: Ομάδα 1 Δοξιάδης Κ. Κανναβός Π. Κοντομήτρος Κ. Κουκουσέλης Α. Ομάδα 2 Δελημπαλταδάκης Ν. Παπακυριακόπουλος Γ. Σαπουνάκης Α. Ζώτος Λ. Αγγελόπουλος Π. Ζώζης Σ. Ομάδα 3 Ειντι Μ. Καραμανλής Μ. Ματζιάρης Α. Καραμανλής Φ. Πρωτονοτάριος Ε. Βρούστης Β. Ομάδα 4 Διονυσόπουλος Δ. Μπόζεμπεργκ Κ. Προκοπίου Ι. Μωυσίδης Α. Τσέβης Α. Βολιώτης Α.

Το σύστημα των αγώνων είναι «διπλό νοκ άουτ», με συναντήσεις των 64 διανομών (εάν προκύψει ανάγκη υπερτελικού, αυτός θα διεξαχθεί σε 96 διανομές) και εξαγωγή των αποτελεσμάτων σε Imp s, ως εξής (ανακοίνωση 08/ 24 01 2014): Τόπος τέλεσης Πρόγραμμα συναντήσεων Α τριήμερο αγώνων Ο αγώνας των σταδίων Α1 και Α2 των αγώνων επιλογής εθνικής ομάδας όπεν 2014 (τελικός) θα διεξαχθεί στις αίθουσες του ΟΑΜ Κηφισιάς, Κηφισίας 70, 151 25 Αμαρούσιο, τηλ. 210 8079917, fax 210 8079864. Α1 ΤΕΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ (4 ομάδες 64 διανομές ανά συνάντηση) Παρασκευή 7/2/2014 ώρα έναρξης 18.00 Παρασκευή 7/2/2014 ώρα έναρξης 21.00 Σάββατο 8/2/ 2014 ώρα έναρξης 10.30 Σάββατο 8/2/ 2014 ώρα έναρξης 13.30 Α2 ΤΕΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ (4 ΟΜΑΔΕΣ 64 ΔΙΑΝΟΜΕΣ) Σάββατο 8/2/ 2014 ώρα έναρξης 19.00 Κυριακή 9/2/2014 ώρα έναρξης 10.30 Κυριακή 9/2/2014 ώρα έναρξης 14.00

Κυριακή 9/2/2014 ώρα έναρξης 17.30 Οι αγώνες θα συνεχιστούν το τριήμερο 21 23 Φεβρουαρίου 2014 με τα τελικά στάδια Β1 και Β2 και αν προκύψει ανάγκη και το διήμερο 8 9 Μαρτίου με το Υπερτελικό στάδιο. Διευθυντής αγώνα Επιτροπή εφέσεων Διευθυντής αγώνα, για το πρώτο τριήμερο των αγώνων, θα είναι ο Εθνικός διαιτητής της ΕΟΜ Δ. Μπάλλας. Οργανωτική Επιτροπή Είναι η Επιτροπή Εθνικών ομάδων της ΕΟΜ, που αποφασίζει για οποιοδήποτε οργανωτικό θέμα προκύψει. Η επιτροπή εθνικών ομάδων, δυνατόν να αποφασίσει, κατά την κρίση της, την μετάδοση των αγώνων μέσω διαδικτύου. Η Επιτροπή Εθνικών ομάδων επέχει και θέση παρατηρητή αγώνα. Επιτροπή εφέσεων Πρόεδρος: Ι. Μηλιτσόπουλος. Μέλη: Ι. Κούμενος, Δ. Τζοτζολάκης. Αναπλ. μέλος: Ν. Κηπουρός Ειδικές διατάξεις Οι αγώνες ανήκουν στην 1 η βαθμίδα. Δεν απονέμονται βαθμοί διάκρισης σε κανένα στάδιο των αγώνων είτε στις επιμέρους συναντήσεις είτε στην τελική κατάταξη (άρθρο 2.5.3 παρ.11 των κανονισμών της ΕΟΜ). Για συμμετοχή αθλητή ή ζεύγους που δεν έχει δηλωθεί σε τετραμελή ομάδα, ισχύει η ανακοίνωση 88 α /13 της ΕΟΜ. Αντικατάσταση αθλητή σε 6μελή ομάδα απαγορεύεται σύμφωνα με τον κανονισμό 2.2.15.2.4 της ΕΟΜ. Ομάδα έχει το δικαίωμα να αποχωρήσει των αγώνων, χωρίς δικαίωμα να επανέλθει, μετά τη λήξη οποιουδήποτε ημίχρονου των αγώνων, εφόσον το δηλώσει εγγράφως ή εφόσον οι παίκτες που έχουν απομείνει δεν συμπληρώνουν τετράδα και δεν αγωνιστούν σε ένα τουλάχιστον ημίχρονο, χωρίς καμία πειθαρχική επίπτωση. Πριν την έναρξη των αγώνων κάθε φάσης θα γίνει κλήρωση για το ποια ομάδα θα είναι home team στο πρώτο ημίχρονο της συνάντησης. Στη συνέχεια κάθε ομάδα θα είναι home team εναλλάξ σε κάθε ημίχρονο. Η ομάδα που είναι visiting team κάθεται πρώτη στις θέσεις της, με προσανατολισμό Ανατολής Δύσης στο ανοικτό δωμάτιο. Πέντε λεπτά πριν την έναρξη κάθε ημιχρόνου η ομάδα που πρόκειται να είναι visiting team δηλώνει εγγράφως στον διαιτητή τη σύνθεση που θα έχει στο ημίχρονο αυτό, σε κάθε ένα δωμάτιο. Για τον αγώνα θα χρησιμοποιηθούν δυο δωμάτια, ένα ανοικτό και ένα κλειστό. Στο κλειστό απαγορεύεται καταρχήν η είσοδος σε οποιονδήποτε εκτός από τους διαιτητές. Τα μέλη της επιτροπής εθνικών ομάδων και τα μέλη του Δ.Σ. της ΕΟΜ μπορούν να εισέλθουν στο κλειστό δωμάτιο αλλά όχι να παρακολουθήσουν εκεί διανομές. Μη παίζοντες αρχηγοί πρέπει να λάβουν άδεια από το διαιτητή στην αρχή του ημιχρόνου αλλά εφόσον τους επιτραπεί να παρακολουθήσουν έστω και μια διανομή θα πρέπει στη συνέχεια να παραμείνουν στο ίδιο δωμάτιο μέχρι και του τέλους του ημιχρόνου (άρθρο 2.2.13). Εκ περιτροπής ένας αγώνας τουλάχιστον πιθανό να μεταδίδεται απευθείας μέσω διαδικτύου. Ειδικά για τις ανάγκες αναμετάδοσης του αγώνα μέσω διαδικτύου επιτρέπεται η παραμονή σε έναν υπεύθυνο της αναμετάδοσης στο κλειστό δωμάτιο, καθ όλη τη διάρκεια του αγώνα, με τη σύμφωνη γνώμη και τις υποδείξεις του διαιτητή.

Ο χρόνος για κάθε ημίχρονο των 16 διανομών ορίζεται σε 140 λεπτά με ενδιάμεσο διάλειμμα μεταξύ των γύρων 15, περίπου, λεπτά. Κάθε αγώνας του τελικού σταδίου θα διεξαχθεί σε 64 διανομές με 4 περιόδους των 16 διανομών. Εάν προκύψει ανάγκη υπερτελικού, αυτός θα διεξαχθεί σε 96 διανομές. Σε περίπτωση ισοβαθμίας στα IMPs μετά την ολοκλήρωση των 64 διανομών κάθε συνάντησης προσμετρούνται τα total points των διανομών όλης της συνάντησης και σε περίπτωση νέας ισοβαθμίας δίνεται παράταση ανά δυο διανομές (αριθμοί διανομών 1 2, 3 4, 5 6 κλπ). Μετά το παίξιμο κάθε δυο διανομών προσμετρούνται τα IMPs και αν αυτά είναι ίσα τα total points. Ο αγώνας συνεχίζεται έως ότου υπάρξει νικητής. Για την περίπτωση του υπερτελικού θα αναφέρει σχετικά ο ειδικός κανονισμός του υπερτελικού. Οποιουδήποτε είδους ποινές επιβληθούν από το Διαιτητή ή την Επιτροπή Εφέσεων είναι επ ωφελεία της αντίπαλης ομάδας για τη συνάντηση που επιβλήθηκε η ποινή. Συστήματα Συμβάσεις Κάπνισμα Κινητά Θεατές κλπ. Τα ζεύγη οφείλουν να έχουν 3 τουλάχιστον αντίγραφα της κάρτας συμβάσεών των, από τα οποία το ένα θα παραδοθεί στον διαιτητή προ της ενάρξεως του αγώνα, ενώ τα άλλα δύο θα ευρίσκονται στην διάθεση των αντιπάλων, ανά ένα σε κάθε πλευρά του screen. Όλα τα ζεύγη θα πρέπει να έχουν καταθέσει λεπτομερή κάρτα συμβάσεων στην ΕΟΜ, η οποία θα αναρτηθεί στο διαδίκτυο. Όσον αφορά τα επιτρεπόμενα συστήματα και συμβάσεις ισχύει ο «Ειδικός Κατάλογος Συμβάσεων της ΕΟΜ», όπως περιγράφεται στην επετηρίδα 2014 της ΕΟΜ. Το κάπνισμα εντός της αίθουσας των αγώνων απαγορεύεται τελείως από οποιονδήποτε (άρθρο 3.33 των Κανονισμών της ΕΟΜ) είτε κατά τη διάρκεια των αγώνων είτε στα διαλείμματα. Κατά το διάστημα που αγωνίζονται οι παίκτες απαγορεύεται να εξέρχονται της αίθουσας παρά μόνο με άδεια του Διευθυντή αγώνα. Οι παραβάτες θα διώκονται πειθαρχικά από τον διαιτητή. Εάν ο διαιτητής αντιληφθεί ότι κάποιος παίκτης παραβιάζει την απαγόρευση κατ εξακολούθηση, μπορεί και να τον αποκλείσει από τη συνέχεια των αγώνων. Κατά την διάρκεια των αγώνων και μέσα στον αγωνιστικό χώρο απαγορεύεται η χρήση από τους παίκτες και τους θεατές οποιασδήποτε συσκευής τηλεπικοινωνίας, ενδοεπικοινωνίας ή συνδεσης με το Διαδίκτυο, όπως είναι τα κινητά τηλέφωνα, τα ασύρματα τηλέφωνα, τάμπλετς κ.λπ. Η απαγόρευση γίνεται για λόγους ησυχίας και ασφαλείας. Εάν οι παίκτες ή οι θεατές έχουν μαζί τους τέτοιες συσκευές, υποχρεούνται κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού να τις παραδίνουν στον διαιτητή. Σε περίπτωση ειδικής ανάγκης, ο μοναδικός αρμόδιος για να επιτρέψει χρήση τέτοιας συσκευής είναι ο διαιτητής. Οι θεατές μπορούν να παρακολουθούν σε κάθε γύρο στο ανοικτό δωμάτιο μόνο ένα τραπέζι και τα φύλλα ενός μόνο αθλητή. Εάν αποφασίσουν να μετακινηθούν, θα πρέπει να εξέλθουν της αίθουσας. Οι αθλητές απαγορεύεται να μετακινούνται εντός της αίθουσας χωρίς άδεια του διαιτητή ή να παρακολουθούν άλλο τραπέζι κατά τη διάρκεια του γύρου. Όταν τελειώνουν τις διανομές που παίζουν κάθε γύρο θα πρέπει να εξέρχονται της αίθουσας ή να παραμένουν στο τραπέζι τους. Η ποινή σε αντίθετη περίπτωση θα είναι αυτόματη. Κανονισμοί screens προσανατολισμός Υπεύθυνος για την προώθηση του ταψιού αγορών προς την απέναντι πλευρά θα είναι ο παίκτης που έχει σειρά να αγοράσει πρώτος στην εκάστοτε πλευρά του screen. Για την τήρηση του προσανατολισμού των διανομών συνυπεύθυνοι θα είναι και οι δύο άξονες. Λάθη προσανατολισμού κατ' επανάληψη θα τιμωρούνται πειθαρχικά από τον διαιτητή και κατά την κρίση του.

Άλλες διατάξεις των αγώνων επιλογής περιέχονται στις ανακοινώσεις της ΕΟΜ 88/7 11 2013, 88α/7 11 2013 και 08/24 01 2014. Κάθε συμμετέχων θεωρείται ότι αποδέχεται πλήρως τις διατάξεις των ανακοινώσεων αυτών, του ΔΚΑΜ 2007, των Παγίων κανονισμών της ΕΟΜ και του παρόντος ειδικού Κανονισμού. Η επιτροπή Εθνικών ομάδων της ΕΟΜ