ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ SUPER LEΑGUE ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : Κ20 / Κ17 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ. Ο αγώνας διεξήχθη (πόλη) : έναρξης : ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΑΤΩΝ : ΓΗΠΕΔΟ : ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Σχετικά έγγραφα
ΕΝΩΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ 42, ΑΘΗΝΑ ΤΗΛ (30 ΓΡΑΜΜΕΣ) ΦΑΞ: ,

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΝΟΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

Ε Ν Ω Σ Η Π Ο Δ Ο Σ Φ Α Ι Ρ Ι Κ Ω Ν Σ Ω Μ Α Τ Ε Ι Ω Ν Π Ι Ε Ρ Ι Α Σ

Ε Λ Λ Η Ν Ι Κ Η Π Ο Δ Ο Σ Φ Α Ι Ρ Ι Κ Η Ο Μ Ο Σ Π Ο Ν Δ Ι Α

ΣΠΑΡΤΗ ΔΙΣΚΟΥΡΩΝ 30 Τ.Κ ΤΗΛ: FAX: Φ Υ Λ Λ Ο Α Γ Ω Ν Α ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ... ΟΜΙΛΟΣ...

- ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ Αγώνων Κυπέλλου Επαγγελματικών Ομάδων Α και Β Εθνικής κατηγορίας (Super League- Football League) περιόδου

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ LEAGUE ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ

ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ν131

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ , Κ και Κ

FAX: Τηλεφωνική Επικοινωνία : Μότσης Κώστας, Ιωάννης Μότσης , Φίλιππος Ντόβας

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΡΑΚΗΣ ΕΤΟΣ ΙΔΡΥΣΕΩΣ 1928 ΕΔΡΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ Τ.Κ Παπαφλέσσα 8 Fax:

Π Ρ Ο Κ Η Ρ Υ Ξ Η ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

Κανόνες διεξαγωγής ερασιτεχνικών αγώνων ποδοσφαίρου αναπτυξιακών ηλικιών

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΛΑΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΑΙ ΣΥΜΕΤΟΧΗ ΑΘΛΗΤΩΝ ΠΡΟΒΟΛΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΧΟΡΗΓΟΙ ΕΠΟΙΚΙΝΩΝΙΑΣ ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ Κυπέλλου Ελλάδος περιόδου

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (Α ΦΑΣΗ)

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ , ΤΟΥΡΝΟΥΑ JUNIOR και PRO JUNIOR

Εταιρειών. Κανονισμοί Διαιτησίας EΚΔΟΣΗ Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Ασφαλιστικών

Αριθμ. Πρωτ: 493 Χίος: 31/07/2017 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΕΙ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ. Αριθ.Πρωτ. 818 Βόλος 7/9/2018 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΕΠΣΘ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ Αγώνων Κυπέλλου Επαγγελµατικών Οµάδων Α και Β Εθνικής κατηγορίας (Super League- Football League) περιόδου

ΚΑΝΟΝΕΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΩΝ ΗΛΙΚΙΩΝ (GRASSROOTS)

ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΕΡΜΟΥ ΡΟΖΟΥ 17. Αριθ.Πρωτ. 834 Βόλος 11/11/2015 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΕΠΣΘ

ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΠΑ.Σ.Π. ΜΕΓΑΣ ΧΟΡΗΓΟΣ ΠΑ.Σ.Π.

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Κ12 ΚΑΙ Κ10 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ

ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΑΙΓΝΙΔΙΟΥ. Επιμέλεια: Στεπάν Παρτεμιάν

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 4 ΟΥ ΔΙΑΣΧΟΛΙΚΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 5Χ5 ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ- ΛΥΚΕΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 2008

1 ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΟRΤΗ EVIA CUP

Εταιρειών. Κανονισμοί Διαιτησίας Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Ασφαλιστικών.

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΟΡΥ 5Χ5 ΣΑΛΑΣ ΚΩΦΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΤΗΣ ΕΟΑΚ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ Κ. Ε. Ε. Ε. Π. Σ. ΧΑΝΙΩΝ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 30 ου ΤΟΥΡΝΟΥΑ 8Χ8

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ. άθλημα. Αναψυχή (όλες οι κατηγορίες αναπήρων) Συναγωνιστικό (IPC:εγκεφαλική παράλυση τυφλοί 2004)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Λέσβου αφού έλαβε υπόψη της:

Η ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ Αφού έλαβε υπόψη: ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΕΙ. Τους αγώνες πρωταθλήµατος Παιδικών οµάδων ΝΕΩΝ περιόδου µεταξύ των σωµατείων της ΕΠΣ Θράκης.

ΤΕΦΑΑ-ΔΠΘ. ΠΑΡΑΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ (037) Μπάτσιου Σοφία ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΕΡΜΟΥ ΡΟΖΟΥ 17. Αριθ.Πρωτ. 637 Βόλος 31/7/2017 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΕΠΣΘ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

Π Ρ Ο Κ Η Ρ Υ Σ Σ Ε Ι

Π Ρ Ο Κ Η Ρ Υ Ξ Η ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΤΖΟΥΝΙΟΡ- ΚΑΙ ΜΙΝΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

Ε. Π. Σ. Ε Υ Β Ο Ι Α Σ ΛΕΩΦ. ΧΑΪΝΑ 46 Τ.Κ , ΧΑΛΚΙΔΑ ΤΗΛ & , ΦΑΞ

«Στέρηση Προφανούς ευκαιρίας για γκολ Σταμάτημα υποσχόμενης επίθεσης» Ομιλητής: Νίκος Ρουμπάνης

Συμπεράσματα και οδηγίες προς διαιτητές, βοηθούς, παρατηρητές και εκπαιδευτές Ε.Π.Ο. Αγωνιστική περίοδος

ΓΕΝΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Σ.Ε.Σ.Α.Ε.

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΒΑΣΙΚΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ

Π Ρ Ο Κ Η Ρ Υ Ξ Η ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

" Η ΛΥΓΚΗΣΤΙΣ" Π.ΜΕΛΑ 7 ΤΗΛ FAX Τ.Κ ΗΜΕΡ. 30/08/2019 ΑΡΙΘΜ.ΠΡΩΤ. 98

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ. Παράρτημα Α. Τελικό αποτέλεσμα 1 Τελικό αποτέλεσμα (1X2) 1: να κερδίσει η εντός έδρας ομάδα 2: να κερδίσει η εκτός έδρας ομάδα 50,000

Ποδοσφαιριστές που δικαιούνται συμμετοχή είναι :

Ε. Π. Σ. Ε Υ Β Ο Ι Α Σ ΛΕΩΦ.ΧΑΪΝΑ 46 Τ.Κ 34100, ΧΑΛΚΙΔΑ ΤΗΛ & , ΦΑΞ

3)Ο βασικός μπορεί να καθίσει στον πάγκο σαν αναπληρωματικός

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Έτος Ιδρύσεως 1929

-1- Π Ρ Ο Κ Η Ρ Υ Ξ Η Π Ρ Ο Κ Η Ρ Υ Σ Σ Ε Ι

Ε Τ Ο Σ Δικτυακός Τόπος:

Η ημερομηνία έναρξης διεξαγωγής των αγώνων ορίζεται η 13 η Οκτωβρίου 2019 ημέρα Κυριακή (ώρα 10πμ).

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ & ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΦΑΡΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ »

1. Ποια η απόσταση από το σημείο του πέναλτι μέχρι τη γραμμή του τέρματος;

ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΝΑ ΔΙΔΑΞΕΙΣ ΕΝΑ ΑΘΛΗΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ

Κ Υ Π Ε Λ Λ Ο Υ Ε Λ Λ Α Δ Α Σ Ε Ρ Α Σ Ι Τ Ε Χ Ν Ι Κ Ω Ν Ο Μ Α Δ Ω Ν Π Ε Ρ Ι Ο Δ Ο Υ

Η ημερομηνία έναρξης διεξαγωγής των αγώνων ορίζεται η 13 η Οκτωβρίου 2019 ημέρα Κυριακή (ώρα π.μ).

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ PRΟJUNIOR ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 21 ΕΤΩΝ SUPER LEAGUE 2007 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΕΙΣ Αναθεώρηση των Κανόνων του Παιχνιδιού Έχουν τεθεί σε ισχύει από 1 Ιουνίου 2016

ΕΙ ΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ Μ Ι Ν Ι Μ Π Α Σ Κ Ε Τ ΑΓΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟ ΟΥ

Προς ΟΛΑ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ Στις Ε ΡΕΣ ΤΟΥΣ

της βαθµολογίας του πρωταθλήµατος στο οποίο συµµετέχει.

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ

Θεσσαλονίκη, 20 Σεπτεμβρίου Αριθ. Πρωτ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 15 ΕΤΩΝ SUPER LEAGUE ΕΛΛΑΔΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ JUNIOR ΠΕΡΙΟΔΟΥ

Παίξιμο της μπάλας με το χέρι. Ομιλητής: Στέλιος Κυριακάκης

Π Ρ Ο Κ Η Ρ Υ Ξ Η ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΕΛΛΑ ΟΣ ΠΕΡΙΟ ΟΥ Π Ρ Ο Κ Η Ρ Υ Σ Σ Ε Ι. Καρδίτσα

ΙΕΡΑ ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: ΓΡΑΦΕΙΟ ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΙΕΡΑΣ ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

Transcript:

ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ SUPER LEAGUE ΕΛΛΑΔΑ ΑΣΤΡΟΝΑΥΤΩΝ 1, 15125 ΜΑΡΟΥΣΙ FAX: 210 68 57 464 210 68 37 885 ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ SUPER LEΑGUE ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : Κ20 / Κ17 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ Ο αγώνας διεξήχθη (πόλη) : ΓΗΠΕΔΟ : ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ την Ώρα έναρξης : ΘΕΑΤΩΝ : ΕΠΣ Α ΒΟΗΘΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΕΠΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΕΠΣ 4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΠΣ Παρατηρητής Επώνυμο, Όνομα : Υπογραφή: Αγώνα : Ιατρός Αγώνα : Επώνυμο, Όνομα : Υπογραφή: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΓΩΝΑ : Αποτέλεσμα ημιχρόνου : Αποτέλεσμα μετά από παράταση Αποτέλεσμα μετά από κτυπήματα πέναλτι ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ : ΣΥΝΟΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΩΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΝΑΠΑΥΛΑΣ 1ο Ημίχρονο ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Υπέρ της ομάδας Υπέρ της ομάδας Υπέρ της ομάδας ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ : 2ο Ημίχρονο

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ Π.Α.Ε. ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ Π.Α.Ε. Χρονικές ενδείξεις : 1' : (1ο ημίχρονο από 00:00 έως 01:00 λεπτό) 45' : (1ο ημίχρονο από 44:01 έως 45:00 λεπτό) 45+1 ή 46+ : (Καθυστερήσεις 1ου ημιχρόνου από 45'-46') 46' : (2ο ημίχρονο από 45:01 έως 46:00 λεπτό) 90' : (2ο ημίχρονο από 89:01 έως 90:00) 90+2 ή 92+ : (Καθυστερήσεις 2ου ημιχρόνου από 91 έως 92') 91' : (1ο λεπτό 1ου ημιχρόνου της παράτασης) 106' : (1ο λεπτό 2ου ημιχρόνου της παράτασης) ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ (ΚΙΤΡΙΝΕΣ ΚΑΡΤΕΣ) ΟΜΑΔΑ ΑΡ. ΦΑΝΕΛΑΣ ΔΕΛΤΙΟΥ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΙΤΙΑ ΛΕΠΤΟ Συντομογραφία παρατηρήσεων : ΕΠ Προσπάθησε να αγωνισθεί επικίνδυνα κατά αντιπάλου Χ Εσκεμμένο παίξιμο της μπάλας με το χέρι Δ Διαμαρτυρία σε απόφαση του διαιτητή ή συναδέλφου του ΚΑΘ Εσκεμμένη καθυστέρηση της επανέναρξης του αγώνα ΠΑΡ Επίμονη παραβίαση των κανόνων ποδοσφαίρου ΑΝΤ( ) Αντιαθλητική Συμπεριφορά Τ Μη τήρηση της σωστής απόστασης των 9,15μ ΕΙΣ Είσοδος στον αγων. χώρο χωρίς την άδεια του διαιτητή ΕΓΚ Εγκατάλειψη του αγων. χώρου χωρίς την άδεια του διαιτητή Θ Προσποιήθηκε ανατροπή ή τραυματισμό του Αναφέρεται είδος αντιαθλητικής συμπεριφοράς, το οποίο δεν αναφέρεται παραπάνω (ανακοπή υποσχ. επίθεσης, πανηγυρισμός, κ.λ.π.) ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΠΑΙΚΤΩΝ : (Στις περιπτώσεις αποβολής παικτών θα πρέπει να αναφέρεται όνομα, αρ. φανέλας, ομάδα, αριθμός δελτίου, λεπτό, ακριβής περιγραφή γεγονότος και αιτία αποβολής. Η αναγραφή της αιτίας ως σοβαρό επικίνδυνο παιχνίδι ή βίαιης διαγωγής δεν αρκεί)

ΤΕΡΜΑΤΑ ( ΓΚΟΛ ) ΑΡ. ΦΑΝ. ΠΑΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ ΛΕΠΤΟ ΤΥΠΟΣ * *ΤΥΠΟΙ ΤΕΡΜΑΤΟΣ : Α=ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ, Β=ΑΥΤΟΓΚΟΛ, Γ=ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΑΙΚΤΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ Νο ΠΑΙΚΤΗ ΕΞΩ Νο ΠΑΙΚΤΗ ΜΕΣΑ ΛΕΠΤΟ Νο ΠΑΙΚΤΗ ΕΞΩ Νο ΠΑΙΚΤΗ ΜΕΣΑ ΛΕΠΤΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗ Καλή Τυπική Μη ικανοποιητική α) Οργάνωση β) Επικοινωνία με τις ομάδες γ) Συμπεριφορά θεατών δ) Υπηρεσίες ασφαλείας (Τοποθετήστε έναν σταυρό εντός του αντίστοιχου κουτιού) ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΕΛΕΓΧΟ DOPING 1. ΦΑΝΕΛΛΑΣ ΔΕΛΤΙΟΥ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ 2. 3. 4.

ΚΤΥΠΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΟΥ ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΝΙΚΗΤΗ Ομάδα Αρ.φαν. ποδ/στή Σκορ μόνο πέναλτι Τύπος Ε= εύστοχο, Α= άστοχο

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΦΥΛΛΟΥ ΑΓΩΝΑ Ημερομηνία : Υπογραφή διαιτητή : Υπογραφή 4 ου διαιτητή : Υπογραφή Α Βοηθού Διαιτητή : Υπογραφή Β Βοηθού Διαιτητή :

ΔΙΑΓΡΑΜΜΑ :

ΛΙΣΤΑ ΠΑΙΚΤΩΝ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΟΜΑΔΑΣ: Νο ΦΑΝ. ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΔΕΛΤΙΟΥ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ * --/--/---- ΤΕΡΜ. ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΤΕΡΜ. ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ : ΑΡΧΗΓΟΣ ΟΜΑΔΑΣ Νο ΥΠΟΓΡΑΦΗ : Η παρούσα σελίδα αφού υπογραφεί από τον αρχηγό της ομάδας, πρέπει υποχρεωτικά να παραδοθεί από τον υπεύθυνο της ομάδας στον 4 ο διαιτητή παρουσία του Παρατηρητή Αγώνα, έως 75 λεπτά πριν την έναρξη του αγώνος. Βεβαιώνεται ότι όλοι οι παραπάνω παίκτες έχουν θεωρημένα δελτία αθλητικής ιδιότητας και υγείας, τα οποία έχουν κατατεθεί εμπρόθεσμα στην Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία από την ομάδα. * Η ημερομηνία γέννησης συμπληρώνεται μόνο για ποδοσφαιριστές που συμμετέχουν βάσει των ορίων ηλικίας που προβλέπεται στον Κ.Α.Π.

ΛΙΣΤΑ ΑΞΙΩΜΑΤΟΥΧΩΝ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΟΜΑΔΑΣ α/α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΙΔΙΟΤΗΤΑ 1. Προπονητής 2. Βοηθός Προπονητή 3. Εκπρόσωπος Ομάδας 4. Ιατρός Ομάδας 5. Γυμναστής 6. Φυσικοθεραπευτής 7. Διερμηνέας ομάδας 8. Προπονητής τερματοφυλάκων Εντεταλμένος αξιωματούχος ομάδας Νο.: Υπογραφή: ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΑΤΟΜΑ ΣΤΙΣ ΕΙΔΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ α/α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΙΔΙΟΤΗΤΑ 1. 2. 3. 4. 5. Η παρούσα σελίδα αφού συμπληρωθεί από τον εντεταλμένο αξιωματούχο της ομάδας, θα πρέπει να παραδοθεί στον διαιτητή έως 75 λεπτά πριν την έναρξη του αγώνος, μαζί με τα απαραίτητα δικαιολογητικά (δελτία πιστοποίησης Ε.Π.Ο., αστυνομική ή επαγγελματική ταυτότητα).

ΛΙΣΤΑ ΠΑΙΚΤΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗΣ ΟΜΑΔΑΣ: Νο ΦΑΝ. ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΔΕΛΤΙΟΥ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ * --/--/---- ΤΕΡΜ. ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΤΕΡΜ. ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ : ΑΡΧΗΓΟΣ ΟΜΑΔΑΣ Νο ΥΠΟΓΡΑΦΗ : Η παρούσα σελίδα αφού υπογραφεί από τον αρχηγό της ομάδας, πρέπει υποχρεωτικά να παραδοθεί από τον υπεύθυνο της ομάδας στον 4 ο διαιτητή παρουσία του Παρατηρητή Αγώνα, έως 75 λεπτά πριν την έναρξη του αγώνος. Βεβαιώνεται ότι όλοι οι παραπάνω παίκτες έχουν θεωρημένα δελτία αθλητικής ιδιότητας και υγείας, τα οποία έχουν κατατεθεί εμπρόθεσμα στην Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία από την ομάδα. * Η ημερομηνία γέννησης συμπληρώνεται μόνο για ποδοσφαιριστές που συμμετέχουν βάσει των ορίων ηλικίας που προβλέπεται στον Κ.Α.Π.

ΛΙΣΤΑ ΑΞΙΩΜΑΤΟΥΧΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗΣ ΟΜΑΔΑΣ α/α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΙΔΙΟΤΗΤΑ 1. Προπονητής 2. Βοηθός Προπονητή 3. Εκπρόσωπος Ομάδας 4. Ιατρός Ομάδας 5. Γυμναστής 6. Φυσικοθεραπευτής 7. Διερμηνέας ομάδας 8. Προπονητής τερματοφυλάκων Εντεταλμένος αξιωματούχος ομάδας Νο.: Υπογραφή: ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΑΤΟΜΑ ΣΤΙΣ ΕΙΔΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ α/α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΙΔΙΟΤΗΤΑ 1. 2. 3. 4. 5. Η παρούσα σελίδα αφού συμπληρωθεί από τον εντεταλμένο αξιωματούχο της ομάδας, θα πρέπει να παραδοθεί στον διαιτητή έως 75 λεπτά πριν την έναρξη του αγώνος, μαζί με τα απαραίτητα δικαιολογητικά (δελτία πιστοποίησης Ε.Π.Ο., αστυνομική ή επαγγελματική ταυτότητα).