ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΛΕΩΦΟΡΕΙΩΝ ANATOLIA RAINBOW 2015 ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ 1 Ωραιόκαστρο Πολίχνη Νεάπολη/(Κόκκορας) Επταπύργιο Περιφερειακός Διαγόρα Λαμπράκη Κολλέγιο ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ (Κομνηνών Ρ. Φεραίου) Επιστροφή από 25ης Μαρτίου ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ (Θες/νίκης Λορ. Βύρωνα) Φούρνος Λεόνε ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ (Θες/νίκης Αγ. Γεωργίου) Καφετέρια Λεόνε ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ (Εκκλησία Τιμίου Σταυρού) Γαλήνη ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ (Θες/νίκης Ν.Εγνατίας Εμπ.Κ. Hollywood) ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ* ΕΥΚΑΡΠΙΑ (Ζαχ.Νιγδέλης Τερκενλής) ΝΕΑΠΟΛΗ (Κόκκορας) ΔΡΟΜΟΣ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ (Goody s) ΔΡΟΜΟΣ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ (Εκκλησία Αγ. Χαράλαμπος) ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΟΧΙ (Εκκλησία Αγ. Παύλος Περίπτερο) *Επιστροφή από Εθνικής Αντιστάσεως Κων. Παλαιολόγου Μεταμορφώσεως Πατρ. Αθηναγόρα Θερμαϊκού Στάση Εθνικής Αντιστάσεως Κων/νου Παλαιολόγου ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ 2 Ρετζίκι Νεάπολη 12οροφες Αγ. Νέστωρος Αγ. Δημητρίου 40 Εκκλησιές Τριανδρία Λαμπράκη (Εκκλησία Αγ. Χριστόφορος) Κων/πολίτικα Κολλέγιο ΔΡΟΜΟΣ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ (Κτήριο Κοινότητος) ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Υπουργείο Μακεδονίας Θράκης) ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Κτήριο Τουρκικού Προξενείου) 40 ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ (ΟΑΣΘ Στάση Αστυνομία) ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ (Οδός Αγ. Σπυρίδωνα Εθνικής Αντιστάσεως) ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ (Εκκλ. Αγ. Μαρίνας) Παρασκευή Εκκλ. Αγ. Βαρβάρας ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΙΤΙΚΑ (Δημοκρατίας Βάρναλη) ΠΥΛΑΙΑ (Κύπρου Σταγειρίτη Περίπτερο)
ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ 3 Δρόμος Μηχανιώνας Θεσσαλονίκης Πλαγιάρι Τρίλοφος Ρύσιο Ταγαράδες Θέρμη Τριάδι Πουρνάρι Κολλέγιο ΝΕΟΙ ΕΠΙΒΑΤΕΣ (Κιλελέρ Σκρα) ΠΛΑΓΙΑΡΙ (Κεντρικός Δρόμος Εκκλησία) ΤΡΙΛΟΦΟΣ (Είσοδος Τριλόφου από Πλαγιάρι) ΤΑΓΑΡΑΔΕΣ (Ανηφόρα Εκκλησία) ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ (Φανάρια πάρκου στο δρόμο από Ταγαράδες) ΤΡΙΑΔΙ (Περίπτερο) ΘΕΡΜΗ ΤΡΙΑΔΙ (Πόντου 6 έξοδος Τριαδίου) ΘΕΡΜΗ (Πολιτιστικό Κέντρο) ΘΕΡΜΗ (Δημοκρίτου Κολοκοτρώνη) ΔΡΟΜΟΣ ΘΕΡΜΗΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ (Λήδα-Μαρία) ΔΡΟΜΟΣ ΘΕΡΜΗΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ (Πλυντήρια Σάκης) ΠΥΛΑΙΑ (Τέρμα Λεωφορείου 11 Περίπτερο) ΠΥΛΑΙΑ (Μεγ. Αλεξάνδρου Φιλίππου Γέφυρα) ΠΟΥΡΝΑΡΙ (Αμπελώνων) ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ 4 Τσιμισκή Μητροπόλεως Λεωφόρος Στρατού Παπαναστασίου Πλαστήρα Προφήτου Ηλία Κολλέγιο ΤΣΙΜΙΣΚΗ - ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΗΣ (Γωνία DEI) ΤΣΙΜΙΣΚΗ - Δ. ΓΟΥΝΑΡΗ ΤΣΙΜΙΣΚΗ - Π.Π. ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΩΣ (Στάση ΟΑΣΘ - SINE Ολύμπιον) ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΩΣ - ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΩΣ - ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΟΥ ΙΩΣΗΦ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ (Απέναντι από AUTOPLUS) ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ - ΑΛΕΞ. ΣΤΑΥΡΟΥ ( Φανάρια του Σούπερ Μάρκετ) ΠΛΑΣΤΗΡΑ (Στάση στην Τράπεζα) ΠΡΟΦΗΤΟΥ ΗΛΙΑ - ΕΓΝΑΤΙΑ (Δημαρχείο Πυλαίας)
ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ 5 Εύοσμος - Κορδελιό - Αμπελόκηποι - Εγνατία - Παππάφη - Κανάρη - Αναξιμάνδρου - Μ. Αλεξάνδρου (Σαμαράκια) - Εγνατία(Πυλαία) - Προφ. Ηλία Κολλέγιο ΕΥΟΣΜΟΣ (Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - ΜΑΙΑΝΔΡΟΥ) ΕYΟΣΜΟΣ (25ης Μαρτίου - Ολυμπιάδος) ΕYΟΣΜΟΣ (Δημ.Καραολή - Παπαφλέσσα) ΔΗΜ. ΚΑΡΑΟΛΗ - ΙΑΣΩΝΙΔΟΥ ( Πρίν το Δημαρχείο Σταυρουπόλεως ) ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ( Ελ.Βενιζέλου - Μεγ. Αλεξάνδρου-Πλατεία Επταλοφόφου ) ΕΓΝΑΤΙΑ - ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ( Αμέσως μετά την Διασταύρωση ) ΕΓΝΑΤΙΑ - ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ (Μετά τη Διασταύρωση - MacDONNALDS) ΕΓΝΑΤΙΑ (Στάση ΟΑΣΘ μπρός στη ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ) ΠΑΠΑΦΗ ( Αγ. Φανούριος) ΑΡΤΑΚΗΣ ( ΓΙΟΥΡΟΜΠΑΝΚ) ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ 6 Εθνικής Αντιστάσεως (Νταλίπη) - Βασ. Όλγας - Ναπ.Ζέρβα Κολλέγιο ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ (Απέναντι από ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟ ΝΤΑΛΙΠΗ) ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ (Απέναντι από ΙΚΑ) ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (Απέναντι από ΝΟΜΑΡΧΙΑ) ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (Ζαχαροπλαστείο ΕΛΛΗΝΙΚΟ) ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (Απέναντι από Κινηματογράφο ΚΟΛΟΣΣΑΙΟ) ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ - ΣΙΝΔΥΚΑ (Πρίν τη ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ) ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ - ΚΟΣΜΑ ΑΙΤΟΛΟΥ (Πρίν τη ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ) ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ - ΚΑΛΛΙΔΟΠΟΥΛΟΥ (Πρίν τη ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ) ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ - ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (Σχολή Τυφλών - Μετά την διασταύρωση ) ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ (Μετά τη ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ - ΕΚΚΛΗΣΑΚΙ) ΒΑΣ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ - GOODYS (Πρίν με Ναπ. Ζέρβα) ΒΑΣ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΝΑΠΟΛΕΩΝΤΟΣ ΖΕΡΒΑ (Πρίν τη ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ) ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ 7 Μπότσαρη(Κατεβαίνει) - Μαρτίου(Ανεβαίνει) - Βούλγαρη - Παππαδάκη - Κηφισιά - Ιπποκράτους - Ζυργάνου - Περιφεριακός Κολλέγιο
ΜΠΟΤΣΑΡΗ - ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (Στάση επί της ΜΠΟΤΣΑΡΗ) ΜΠΟΤΣΑΡΗ - ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗ - ΔΕΛΦΩΝ ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ) - Π. ΣΥΝΔΙΚΑ (ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ Στάση επι της Παραλίας) Γ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ - ΚΟΡΟΜΗΛΑ ( GOODYS ) Γ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ - ΠΙΤΤΑΚΟΥ (Μετά την Διασταύρωση) ΜΑΡΤΙΟΥ - ΚΡΗΤΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗ - ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (Αμέσως μετά τη ΣΤΡΟΦΗ από ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ προς ΒΟΥΛΓΑΡΗ ) ΒΟΥΛΓΑΡΗ - Ν. ΕΓΝΑΤΙΑ (Πρίν τη ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ) ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΣΤΡΩΜΝΙΣΤΗΣ ΥΨΗΛΑΝΤΟΥ (100μ μετά την αερογέφυρα) ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ 8 Αλατίνη - Σοφούλη - Κερασούντος -Καλλίδου -Πόντου - Αιγαίου Ανδριανουπόλεως - Πασσαλίδη - Πόντου - Τσιγκιρίδου - Παπαφλέσσα - Μεγ.Αλεξάνδρου - Ελευθερίου Βενιζέλου - Στρατόπεδο Νταλίπη - Κολλέγιο ΣΟΦΟΥΛΗ - ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ (ΑΛΑΤΙΝΙ) ΣΟΦΟΥΛΗ - Καθ. ΡΩΣΣΙΔΗ (Ελληνικό Κολλέγιο) ΣΟΦΟΥΛΗ - ΚΑΠΕΤΑΝ ΓΚΟΝΗ ΣΟΦΟΥΛΗ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΩΝ ΚΕΡΑΣΟΥΝΤΟΣ - ΚΑΛΛΙΔΟΥ (Φανάρια) ΚΥΔΩΝΙΩΝ - ΠΟΝΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΝΟΥΠΟΛΕΩΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΥΠΟΛΕΩΣ - ΠΑΣΣΑΛΙΔΗ ΠΑΣΣΑΛΙΔΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΙΓΓΙΡΙΔΟΥ - ΒΟΥΛΓΑΡΟΚΤΟΝΟΥ (Φυτώριο) ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΡΟΥ - ΚΕΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ 9 Βρυούλων - Μιαούλη - Πλαστήρα - Χιλής - Μεταμορφώσεως Κολλέγιο Κ. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΒΡΥΟΥΛΩΝ ( Σ.Μ Βερόπουλος ) ΜΙΑΟΥΛΗ - ΝΙΚ. ΠΛΑΣΤΗΡΑ ( Πίτσα ΧΑΤ) ΝΙΚ. ΠΛΑΣΤΗΡΑ - ΒΡΥΟΥΛΩΝ (Αναστροφή) ΧΑΝΙΩΝ - ΛΥΚΟΥΔΗ ΚΟΡΑΗ - ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΝΙΚ. ΠΛΑΣΤΗΡΑ - ΧΙΛΗΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 9 ΚΕΡΑΣΟΥΝΤΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΧΙΛΗΣ - ΠΡΟΥΣΗΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ - ΝΙΚΟΠΟΛΕΩΣ ( Θέτρο Μελίνα Μερκούρη) ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ 10 Τέρμα Λεωφ. Πανοράματος - Κομνηνών - Μασούτης Σούπερ Μάρκετ Αναλήψεως(Κύκλος) - Δρόμος Πανοράματος Θεσσαλονίκης Γυμνασίου - Μιχαηλίδου - Δρόμος Πανοράματος Θέρμης - Πυθαγόρα - Σταδίου Παλαιολόγου - Φαρμάκη - Ύδρας - Λεβαντή - Μαντζαρίδη - Δρόμος Πανοράματος Θεσσαλονίκης ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΔΡΟΜΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ (Σχολή Κωφών) ΚΟΜΝΗΝΩΝ (ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ FITNESS) ΚΟΜΝΗΝΩΝ (Ζαχαροπλαστείο PLAISIR) ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ (Σούπερ Μάρκετ Μασούτης) ΝΕΦΕΛΗ (Ξενοδοχείο Νεφέλη) ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ - ΜΕΤΑΞΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ (Πρίν την έξοδο για δρόμο Πανορ.- Θέρμης) ΣΤΑΔΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝΟΣ ΣΤΑΔΙΟΥ - ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΣΤΑΔΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑ Εκκλησία Αγ. Παντελεήμονα ( Κεντρική Πύλη ) ΥΔΡΑΣ - ΗΠΕΙΡΟΥ
ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ 11 Παπά Εμμανουήλ - Ολύμπου - Δημοκρατίας - Σταδίου - Μιαούλη Φιλελλήνων - Μακεδονομάχων - Νικηφόρου - Καπετάν Κώτα - Ίωνος Δραγούμη - Καραμανλή - Σταδίου - Παλαιολόγου - Λεβαντή - Δρόμος Πανοράματος Θεσσαλονίκης - Κολλέγιο ΟΛΥΜΠΟΥ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ (Περίπτερο - Μπασκέττες) ΜΑΡΤΙΟΥ - ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΩΝ ( Περίπτερο) ΛΕΒΑΝΤΗ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ (Περίπτερο) ΜΑΝΤΖΑΡΙΔΟΥ (ΣΤΑΣΗ ΟΑΣΘ ) ΠΑΡΟΔΟΣ ΡΟΔΩΝ 24Α ΑΝΟΙΞΕΩΣ 43 - ΓΙΑΣΕΜΝΙΩΝ VILLA RITZ (Εσωτερικό)