Parts catalogue Rabbit Mower

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Μέγεθος: px
Εμφάνιση ξεκινά από τη σελίδα:

Download "Parts catalogue Rabbit Mower"

Transcript

1 OREC ISSUED NO. RM88EU-1 Parts catalogue Rabbit Mower (EXPORT MODEL) RM88 MODEL CODE RM88EU CONTENTS FRAME 1-15 TRANSMISSION HST HANDLE FRONT CONTROL CUTTING SEAT 41 ENGINE OREC CO.,LTD Update : Feb 2011

2 1/45 FRAME 1/ Flat Washer 6 (large) Flange Mini Hexagonal Nut M Flange Cap Nut M Flange Mini Hexagonal Bolt M8* Mini Hexagonal Bolt (PWSW) M8* Truss Mini Screw M8* Hexagonal Bolt (PW) M6* Label,Side Cover (Red) Label, Cutting Height Adjusting Pipe Cap ( ) Rear Bumper CMP (88) Label, Model RM Rear Belt Cover Mat Guard Side Cover Stay CMP Reflection Seat Side Cover (L) Red Side Cover (R) Red Label, Gear Oil 1.0L Driving Clutch ON-OFF Label Label, Caution for Belt Involving 1 Ref. Parts Number Parts Name Quantity Remarks

3 2/45 FRAME 2/ Flat Washer Mini Hexagonal Nut M Mini Hexagonal U Nut M Mini Hexagonal Bolt M8* Truss Mini Screw M8* Battery Pad (88) Front Cover (Upper) Front Cover (Lower) Label, Main (OREC) Long Knob Bolt M8* Brake Stopper Return Spring Brake Stopper 1 Ref. Parts Number Parts Name Quantity Remarks

4 3/45 FRAME 3/ Mini Hexagonal Bolt (PWSW) M8* Clip (5347) Step Rubber (88) Step CMP (88) 1

5 4/45 FRAME 4/ Seat Part - Page Flat Washer 10 (large) Flat Washer 8 (large) Mini Hexagonal U Nut M Bag Hexagonal U Nut M Bonded Washer Knob Bolt (KG-B2) M8* Gas Spring KMF Seat Bracket Shaft 1

6 5/45 FRAME 5/ Control Part - Page Flat Washer 10*18* Flange Mini Hexagonal Nut M Mini Hexagonal Nut M Mini Hexagonal Nut M Mini Hexagonal Bolt (PWSW) M8* Mini Hexagonal Bolt (8T) M10* Mini Hexagonal Bolt (8T) M10* Mini Hexagonal Nut M10 (L) Shift Rod Change Brake Adjuster Differential Lock Spring Rod End PHS10EC Rod End PHS10ECL Shift Rod Adjuster 1

7 6/45 FRAME 6/ Flat Washer Flat Washer 6 (large) Hexagonal Nut (3 sorts) M12 (slender) Mini Hexagonal Bolt (PWSW) M8* Mini Hexagonal Bolt (PWSW) M8* Truss Mini Screw M6* Wind Shield (RM88) Fuel Hose (Engine) Fuel Hose (Tank) Fuel Gauge Assy Fuel Tank Assy 1 Including Fuel Gauge Cover Fuel Tank Holder CMP (RM88) Filter Tank Cap Assy Fuel Cock Hose Clip 17 4

8 7/45 FRAME 7/ Engine Part - Page Flange Mini Hexagonal Nut M Flange Mini Hexagonal Nut M Hexagonal Nut M Welded Bolt M6* Mini Hexagonal Bolt (PWSW) M8* Mini Hexagonal Bolt (PWSW) M8* Mini Hexagonal Bolt (PWSW) M8* Center Belt Cover (88) Seat Spring Safety Switch Stay Seat Receiving Bolt M Seat Receiver CMP Safety Switch K Seat Switch Spring Switch Lock Nut 2

9 8/45 FRAME 8/ Wheel Assy 16*700* Tire Tube 16*700* Tire 16*700* Key 7*50 (round) Split Pin 3.5* Spring Washer Spring Washer Low Fluted Nut (2 sorts) M Mini Hexagonal Bolt (8T) M10* Washer 16*40* Rear Wheel Boss Wheel Boss Dust Seal Tire (R) Assy (16*7.00-8) Tire (L) Assy (16*7.00-8) 1

10 9/45 FRAME 9/ Split Pin 2* Flat Washer Flange Mini Hexagonal Nut M Mini Hexagonal Nut M Mini Hexagonal U Nut M Mini Hexagonal Bolt (PWSW) M8* Mini Hexagonal Bolt (PWSW) M8* Transmission Assy Mini Hexagonal Bolt (PWSW) M10*25 (7T Rear Belt Cover (R) AK85, RM95.RM86B Transmission Hunger Stay CMP Brake Spring Brake Joint Fan Cover Setting CMP Fan Cover CMP 1

11 10/45 FRAME 10/ Wire Harness Assy (88/K) 1 24 Engine Parts Magnet Switch(K) Toothed washer (inside) Spring Washer Spring Washer Flat Washer 6 (large) Mini Cap Nut M Flange Cap Nut M Hexagonal Nut (SW) M Hexagonal Nut (SW) M Mini Hexagonal Bolt M8* Cross recess Headed Screw (PW) M5* Hexagonal Bolt (PW) M6* Hexagonal Bolt (PW) M6* Hexagonal Bolt M6* Hexagonal Bolt M6* Battery Carrier Head Lamp Stay CMP Head Lamp Fuse Box Bracket Harness Clip Battery (32A-19L) Label Pedal Stopper (13113) Lighting Switch (B15930) Cushion Rubber (Battery) 1

12 11/45 FRAME 11/ Front Part - Page Handle Part - Page Engine Parts Key Switch Assy (K) DU Bush F Spring Washer Spring Washer Flat Washer 12 (large) Flat Washer 8 (large) Mini Hexagonal Nut M Hexagonal U Nut M Flange Mini Hexagonal Bolt (8T) M8* Mini Hexagonal Bolt M8* Truss Mini Screw M6* Hour Meter Bracket Clip (5347) Grease Nipple M Washer 8*30* Hour Meter Label Grease Pilot Lamp Center Pin Label, Key (13121) Key Switch Bracket 1 Ref. Parts Number Parts Name Quantity Remarks

13 12/45 FRAME 12/ DU Bush E Type Ring Snap Pin 6 (with stopper) Snap Pin Flat Washer Flat Washer Mini Hexagonal Nut M Mini Hexagonal Bolt (8T) M10* Grease Nipple M Front Brake Wire Brake Pedal Arm CMP Brake Rod CMP Pedal Rubber Rod Return Spring 1

14 13/45 FRAME 13/ Cutting Part - Page Snap Pin Spring Washer Flat Washer Hexagonal U Nut M Mini Hexagonal Bolt (SW) M8* Mini Hexagonal Bolt (SW) M8* Flat Washer 8*25* Connecting Plate (88) Label, Oiling Washer 16*32* Spring (Up/Down) Link Bolt Link Collar Link Arm (Right-rear) Link Arm (Rear) Link Arm (Front) Link Bolt 6 Ref. Parts Number Parts Name Quantity Remarks

15 14/45 FRAME 14/ DU Bush F DU Bush Flat Head Pin 8* Flat Head Pin 8* Flat Head Pin 6* Snap Pin 6 (with stopper) Snap Pin Flat Washer 6 (large) Flat Washer Flat Washer Mini Hexagonal Nut (SW) M Hexagonal Nut M Hexagonal Bolt (SW) M6* Thrust Washer 12*24* Gas Spring Free Lock Type(FLC75-35) Turn Buckle (Pipe Type) Adjuster Rod (L) Adjuster Rod (R) Push Rod Receiver CMP Lock Pusher Brake Rod Hung Plate Brake Rod Roller 1

16 15/45 FRAME 15/ E Type Ring Snap Ring (S13) Snap Pin 6 (with stopper) Flat Washer Mini Hexagonal Nut M Mini Hexagonal Bolt (PWSW) M8* Mini Hexagonal Bolt M8* Frame CMP Knife Clutch Lever CMP Cutting Clutch Wire Knife Brake Wire Up/Down Adjusting Shaft CMP Label, Cutting Height Line Adjusting Shaft Grip Wire Joint CMP Push Rod Safety Switch K Switch Lock Nut Arm Grip (Red) 1 Ref. Parts Number Parts Name Quantity Remarks

17 16/45 TRANSMISSION 1/ Transmission Assy (without HST) O Ring G Key 5*20 (round) Spring Washer Flange Mini Hexagonal Bolt M8* Mini Hexagonal Bolt (PWSW) M8* HST Unit Assy Fan Double Spring Bolt Mission Guard CMP 1

18 17/45 TRANSMISSION 2/ Brake Assy Snap Ring (S15) Spring Washer Spring Washer Flat Washer Mini Hexagonal Nut M Hexagonal Bolt (8T) M6* Brake Shoe Set (PA-7) Brake Arm Brake Cap Assy Brake Cover PK (PA-7) Spring for Brake Shoe Return Brake Drum (PA-7) 1

19 18/45 TRANSMISSION 3/ Oil Seal UE Oil Seal UE Bearing RS Snap Ring (R47) Flange Mini Hexagonal Bolt M10*12 (slen Mini Hexagonal Bolt (SW) M8* Oil Seal AP Copper Packing 10.5*18* Axle Case (L) CMP 1

20 19/45 TRANSMISSION 4/ Oil Seal UE Oil Seal UE Spring Washer Mini Hexagonal Nut (SW) M Hexagonal Bolt (8T) M6* Washer 6.5*22* Oil Plug Assy (with O Ring) Transmission Pulley(HI) Driving Clutch Arm Air Bleezer 1

21 20/45 TRANSMISSION 5/ Oil Seal UE Steel Ball Bearing RS Snap Ring (R42) Snap Ring (S17) Key 5*20 (half round) Key 5*16 (round) Tapping Bolt M8* Blind Cover Tapping Bolt M6* Shift Spring Holder Swing Arm CMP T Spiral Mita Gear(L) A Axle Transmission Case(L) Spring 1.4 1

22 21/45 TRANSMISSION 6/ Bearing Blind Cover C Axle Collar Shift Gear Shift Fork Shaft CMP C Axle B Axle T Spiral Mita Gear(R) 1

23 22/45 TRANSMISSION 7/ Bearing Bearing Thrust Washer 15*24* Brake Shaft D Axle D Axle 37T Gear Brake Shaft 34T Gear 1

24 23/45 TRANSMISSION 8/ Oil Seal UE Oil Seal UE Oil Seal UE Bearing RS Snap Ring (R47) Spring Pin 5* Spring Pin 3* Mini Hexagonal Nut (SW) M Mini Hexagonal Bolt (SW) M8* Oil Seal AP Axle Case (R) CMP Differential Lock Fork Shaft Differential Lock Fork Differential Lock Arm Differential Lock Spring 1

25 24/45 TRANSMISSION 9/ DU Bush Steel Ball Snap Ring (S40) Snap Ring (S28) Spring Washer Mini Hexagonal Nut (3 sorts) M Thrust Washer 40*48* Axle (L) CMP Axle (R) CMP Axle Gear CMP Transmission Case(R) Differential Lock Spring Differential Gear Shaft Collar Differential Lock Gear 11T Differential Lock Plate Differential Lock Cone Axle Pin 1

26 25/45 HST 1/ HST Unit Assy Hose Band Oil Hose Wire Band 250L Push Clip Filter (with level) Oil Tank Setting Port Joint Oil Tank 1

27 26/45 HST 2/ HST Unit Assy Key 5*16 (half round) Mini Hexagonal Nut (SW) M Hexagonal Nut M Hexagonal Bolt (8T) M6* Control Arm CMP 1

28 27/45 HANDLE 1/ Steering Wheel Assy Key 5*20 (round) Flat Washer 10 (large) Mini Hexagonal U Nut M Bag Hexagonal U Nut M Hexagonal Bolt (8T) M6* Hexagonal Screw M8* Thrust Washer 16*24* Steering Cap Steering Wheel Sub Handle Assy Steering Upper Shaft Label, Handle (Blue) Steering Shaft Cover Steering Lower Shaft 1

29 28/45 HANDLE 2/ Mini Hexagonal Nut (Slender) M Flange Mini Hexagonal Bolt M10*25 P= Mini Hexagonal Bolt (SW) M8* Flange Lock Nut M10 (slender) Hexagonal Nut (slender) M10 Left Link Ball LHSA 10DLE Link Ball LHSA 10DE Steering Boots Steering Gear Box Assy Tie Rod Adjuster Steering Bracket Rack Support Hexagonal Tap Tight M8* Bearing Cover 1

30 29/45 FRONT 1/ Wheel Assy Tire Tube Tire (3.50*7) Flat Washer 10 (large) Flat Washer 6 (large) Flange Mini Hexagonal Nut M Flange Cap Nut M Mini Hexagonal Bolt (SW) M10* Hexagonal Bolt (PW) M6* Front Brake Wire Food Guard Front Flapper Upper Flapper Front Upper Guard CMP Upper Flapper Holder (R) Supporter for Flapper Differential Lock Spring Front Wheel Tire (R) Assy (3.50-7) Front Wheel Tire (L) Assy (3.50-7) 1

31 30/45 FRONT 2/ O Ring P Bearing RS Split Pin 2.5* Spring Washer Mini Low Fluted Nut (2 sorts) M Flange Mini Hexagonal Nut M Front Wheel Rubber Cover Front Wheel Rubber Cover (IN) Brake Collar Brake Shoe φ Brake Cover CMP (R) Brake Cover CMP (L) Brake Arm CMP (R) Brake Arm CMP (L) King Pin Collar Wheel Boss Front Wheel Dust Cover 2

32 31/45 FRONT 3/ DU Bush F DU Bush Snap Ring (S20) Mini Hexagonal Bolt (8T) M10* Washer 20*38* Grease Nipple M Thrust Washer 20*30* King Pin RM88FB (L) King Pin RM88FB (R) Front Axle CMP 1

33 32/45 CONTROL 1/ Flat Washer Mini Hexagonal U Nut M Mini Hexagonal U Nut M Flange Mini Hexagonal Bolt (8T) M8* Mini Hexagonal Bolt (PWSW) M8* Label, Control Differential Lock Wire Change Lever CMP Differential Lock Lever CMP Change Guide CMP Throttle Wire (B) Chork Wire Change Grip Label, Throttle (13169) Lever Grip (Red) Control Lever Shaft Spring 1

34 33/45 CONTROL 2/ DU Bush DU Bush Belleville Spring H Spring Washer Mini Hexagonal Nut M Hexagonal Bolt M6* Change Bracket CMP Throttle Lever Spring For Change Return Arm Washer 16*32* Lever Grip 8 (black) Change Return Arm Change Beam Change Brake Change Boss CMP 1

35 34/45 CUTTING 1/ Flat Washer Flat Washer 6 (large) Mini Cap Nut M Flange Cap Nut M Mini Hexagonal Bolt (PWSW) M8* Hexagonal Bolt (PW) M6* Rear Flapper Rear Guard Side Flapper (Rear) Rear Guard Flapper Holder Label, Caution for Belt Involving Label, Caution for Knife 2

36 35/45 CUTTING 2/ Round Head Pin 10* Snap Pin Flat Washer Flat Washer Flat Washer 6 (large) Mini Cap Nut M Flange Cap Nut M Welded Bolt M6* Mini Hexagonal Bolt (PWSW) M8* Hexagonal Bolt (PW) M6* Left Cover CMP Side Flapper (Front Left 88) Rear Side Flapper ( Left A) 1

37 36/45 CUTTING 3/ Round Head Pin 10* Snap Pin Spring Washer Flat Washer Flat Washer 6 (large) Flange Cap Nut M Mini Hexagonal U Nut M Mini Hexagonal Bolt (8T) M8* Hexagonal Bolt (PW) M6* Right Cover CMP Side Flapper (Rear Right 88) Side Flapper (Front Right 88) Spring for Right Cover Right Cover Up/Down Arm Bolt for Right Cover Up/Down Arm 1

38 37/45 CUTTING 4/ Mini Hexagonal Bolt (PWSW) M8* Knife Belt Cover CMP 1

39 38/45 CUTTING 5/ DU Bush E Type Ring Mini Hexagonal Bolt (PWSW) M8* Hexagonal Bolt (PW) M6* Washer 13*22* Washer 13*22* Knife Brake Bracket CMP (NEW) Harness Clip Knife Pulley Belt Holder Brake Return Spring Knife Brake (6t) 1

40 39/45 CUTTING 6/ Knife & Blade Bolt Set RM85 (1) No.4 / 4pcs including Knife Setting Bolt Set M14 (2) No.4 / 2pcs including Spring Washer Spring Washer Bag Nut M20 (Lock) Mini Hexagonal Bolt (8T) M12* Hard Lock Nut M Knife Neck Guard Nut Guard Knife Bracket Mini Hexagonal Bolt (8T) M12* Washer 12*40* Knife Pulley CMP Knife Setting Bolt M14* A17-00 Knife Stay Knife Knife Collar 2

41 40/45 CUTTING 7/ Oil Seal UE Oil Seal UE Bearing RS Snap Ring (R62) Safety Cover CMP Dust Plate Vertical Shaft 1

42 41/45 SEAT 1/ Snap Pin Spring Washer Flat Washer 8 (large) Mini Hexagonal Bolt (SW) M8* Knob Bolt M8* OREC Mark Washer 8*40* Seat Receiver CMP (RM88) Seat K4 (Black) Seat Trim (L) 15 L Seat Blacket CMP Serial Number Label, Caution (Large) Label, Protection Equipment Attention Mark for Slope Washer 9*25* Trim 15* Seat Receive Pin Label, Noise 100db Label, CE 1

43 42/45 ENGINE 1/4 14 Engine Parts Muffler 1 13 Engine Parts Muffler Clamp Flat Washer 10 (large) Mini Hexagonal Nut (SW) M Mini Hexagonal Bolt (PWSW) M8* Mini Hexagonal Bolt (PWSW) M8* Mini Hexagonal Bolt M10* Hexagonal Bolt (SW) M6* Flange Mini Hexagonal Bolt 3/ Muffler Fixing Plate CMP (RM88/K) Muffler Cover Muffler Fixing Pipe (60L) Exhaust Cover (RM88/K) Exhaust Adapter CMP 1

44 43/45 ENGINE 2/ Kawasaki FH480V-BG V Belt LB-75 (SG1000) V Belt LB-31 (SG1000) Flat Washer 10 (large) Mini Hexagonal Nut (SW) M Flange Mini Hexagonal Bolt (8T) M8* Mini Hexagonal Bolt (SW) M10* Spring Washer 7/ Hexagonal Bolt (8T) UNF7/16* Knife Belt Holder (Engine) CMP Engine Pulley Washer 11*40* Engine Collar 26 1

45 44/45 ENGINE 3/ DU Bush Bearing RS Snap Ring (R40) Snap Ring (S17) Snap Ring (S16) Mini Hexagonal Nut M Mini Hexagonal Bolt M10* Thrust Washer 16*24* Tension Pulley Drive Tension Arm CMP Drive Tension Spring Arm Driving Tension Spring Rubber Cover 58 1

46 45/45 ENGINE 4/ DU Bush Bearing RS Snap Ring (R35) Snap Ring (S16) Snap Ring (S15) Spring Washer Flat Washer 10 (large) Mini Hexagonal Nut (3 sorts) M Knife Tension Pulley Thrust Washer 16*24* Engine Base CMP(88ET) Knife Tension Arm CMP Spring For Knife Tension Return Knife Tension Pulley Shaft Rubber Cover Knife Tension Return Spring φ Ref. Parts Number Parts Name Quantity Remarks

PARTS CATALOG GRASS-TRIMMER / BRUSHCUTTER SRM-420ES/U(37) P014-001980-12Cb

PARTS CATALOG GRASS-TRIMMER / BRUSHCUTTER SRM-420ES/U(37) P014-001980-12Cb PARTS CATALOG GRASS-TRIMMER / BRUSHCUTTER 37000001 - P014-001980-12Cb 1. CYLINDER, MUFFLER 1 A130-002070 1 CYLINDER 2 V100-000760 1 GASKET,CYL 3 V805-000210 4 BOLT, TORX 5 TB-5*20 12.9 4 V103-001620 1

Διαβάστε περισσότερα

400 CC ENGINE OF ODES PARTS CATALOGUE FOR ENGINE ODES ENGIN E

400 CC ENGINE OF ODES PARTS CATALOGUE FOR ENGINE ODES ENGIN E 400 CC ENGINE OF ODES PARTS CATALOGUE FOR ENGINE ODES ENGIN E 1 2 E1 Cylinder head cover assembly 1 179F.1.1-1 Cylinder head cover 1 2 179F.1.1-4 Gasket 1 3 179F.1.1-5 Pin φ10 14 φ10 14 1 4 179F.1-2 Retaining

Διαβάστε περισσότερα

PARTS CATALOG GRASS-TRIMMER / BRUSHCUTTER SRM-420TES/U(37) P Cb

PARTS CATALOG GRASS-TRIMMER / BRUSHCUTTER SRM-420TES/U(37) P Cb PARTS CATALOG GRASS-TRIMMER / BRUSHCUTTER 37000001 - P014-003150-13Cb 1. CYLINDER, MUFFLER 1 A130-002070 1 CYLINDER 2 V100-000760 1 GASKET,CYL 3 V805-000210 4 BOLT, TORX 5 TB-5*20 12.9 4 V103-001620 1

Διαβάστε περισσότερα

ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ FT-200

ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ FT-200 ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ FT-200 ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΧΡΗΣΗΣ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΑ 1. ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ --------------------------------- P1 2. ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ --------------------------------- P2-P3 3. ΟΔΗΓΙΕΣ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗΣ ---------------------------------

Διαβάστε περισσότερα

PARTS CATALOG BRUSHCUTTER B410S(37)

PARTS CATALOG BRUSHCUTTER B410S(37) PARTS CATALOG BRUSHCUTTER 37000001 - P016-001270-12Jb 1. CYLINDER, MUFFLER 1 A130-002070 1 CYLINDER 2 V100-000760 1 GASKET,CYL 3 V805-000210 4 BOLT, TORX 5 TB-5*20 12.9 4 V103-001620 1 GASKET,INTAKE 5

Διαβάστε περισσότερα

CPI MOTORCYCLE F1 FRAME ASSY. GTR50

CPI MOTORCYCLE F1 FRAME ASSY. GTR50 F1 FRAME ASSY. GTR50 8 7 32 41 42 42 3 2 4 6 9 25 25 25 4 25 23 5 14 22 24 15 19 18 20 20 10 21 27 28 26 27 28 21 26 43 28 13 43 28 12 17 16 11 25 29 30 31 29 31 30 33 34 34 35 36 37 37 47 47 38 39 39

Διαβάστε περισσότερα

PARTS CATALOG GRASS-TRIMMER / BRUSHCUTTER SRM-236ES/U(37) P014-002100-12Eb

PARTS CATALOG GRASS-TRIMMER / BRUSHCUTTER SRM-236ES/U(37) P014-002100-12Eb PARTS CATALOG GRASS-TRIMMER / BRUSHCUTTER 37000001 - P014-002100-12Eb 1. CYLINDER, CRANKCASE, PISTON 1 A011-000101 1 CRANKSHAFT,ASM 2 A130-002100 1 CYLINDER 3 101010-44332 1 GASKET, CYL. BASE 4 P021-007712

Διαβάστε περισσότερα

HΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΙΑ ΡΟΜΟΣ UPOWER 202

HΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΙΑ ΡΟΜΟΣ UPOWER 202 HΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΙΑ ΡΟΜΟΣ UPOWER 202 Ευχαριστούµε που διαλέξατε τα όργανα γυµναστικής µας. Για καλύτερα αποτελέσµατα και για αποφυγή τραυµατισµών, πάντα να κάνετε ασκήσεις προθέρµανσης πριν χρησιµοποιήσετε τον

Διαβάστε περισσότερα

Ειδικά Εργαλεία AUDI

Ειδικά Εργαλεία AUDI α/α Αριθµός Εργαλείου Επεξήγηση Designation Οµάδα Εργαλείων Επεξήγηση Σηµείωση Ενδεικτική Τιµή 1 10-201 Εργαλείο Συγκράτησης Counter-hold tool A1 14,03 2 10-202 Εξολκέας Extractor A1 16,18 3 10-203 Εργαλείο

Διαβάστε περισσότερα

- 1 - Cover breathe & Cover shroud

- 1 - Cover breathe & Cover shroud - 1 - F1 Cover breathe & Cover shroud - 2 - Side Nr. Varenummer Best. Nr Delebeskrivelser Antall F1 1 119020-139QMA-0000 103328 Shroud assy, Nether 1 F1 1.1 119040-139QMA-0000 103331 Clip nut 2 F1 2 GB/T5787-M6

Διαβάστε περισσότερα

PARTS CATALOG GRASS-TRIMMER / BRUSHCUTTER. SRM-4000(6digits)(35)(36) SRM-4000(6digits)(35)(36)

PARTS CATALOG GRASS-TRIMMER / BRUSHCUTTER. SRM-4000(6digits)(35)(36) SRM-4000(6digits)(35)(36) PARTS CATALOG GRASS-TRIMMER / BRUSHCUTTER SRM-4000(6digits)(35)(36) SRM-4000(6digits)(35)(36) 1. Cylinder, Crankcase, Piston, Fan Cover 2 A130-000200 1 CYLINDER 2 A130-000201 1 CYLINDER 2 A130-000202 1

Διαβάστε περισσότερα

ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΕΛΛΕΙΠΤΙΚΟ

ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΕΛΛΕΙΠΤΙΚΟ ΒΙΒΛΙΟ ΟΔΗΓΙΩΝ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΕΛΛΕΙΠΤΙΚΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ! ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΠΡΙΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΤΕ ΤΟ ΕΛΛΕΙΠΤΙΚΟ. Διατηρήστε αυτό το εγχειρίδιο για τη μελλοντική αναφορά. Σημαντικές

Διαβάστε περισσότερα

ΠΟΛΥ-ΟΡΓΑΝΟ BR 100 Ο ΗΓΟΣ ΧΡΗΣΗΣ

ΠΟΛΥ-ΟΡΓΑΝΟ BR 100 Ο ΗΓΟΣ ΧΡΗΣΗΣ ΠΟΛΥ-ΟΡΓΑΝΟ BR 100 Ο ΗΓΟΣ ΧΡΗΣΗΣ ΛΙΣΤΑ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑΣΙΑ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΩΝ NUMBER DESCRIPTION QUANTITY A MAIN BASE 1 B BACK BASE 1 C GUIDE ROD 2 D LEG EXTENSION SUPPORT 1 E SEAT SUPPORT 1 F METAL SHELL 2 G MAIN

Διαβάστε περισσότερα

Ενημερώθηκε 17 Ιουλίου 2014 Φόρμα Παραγγελίας... 2 Ricoh Aficio 1013, 1013F... 3 Ricoh Aficio 1015, 1018D... 5 Ricoh Aficio 1022, 1027, 1032...

Ενημερώθηκε 17 Ιουλίου 2014 Φόρμα Παραγγελίας... 2 Ricoh Aficio 1013, 1013F... 3 Ricoh Aficio 1015, 1018D... 5 Ricoh Aficio 1022, 1027, 1032... Ενημερώθηκε 17 Ιουλίου 2014 Φόρμα Παραγγελίας... 2 Ricoh Aficio 1013, 1013F... 3 Ricoh Aficio 1015, 1018D... 5 Ricoh Aficio 1022, 1027, 1032... 7 Ricoh Aficio 1035, 1045... 9 Ricoh Aficio 1060, 1075...

Διαβάστε περισσότερα

ΟΧΗΜΑ CHEROKEE KJ 3,7L & 2,4L ΕΙ ΟΣ

ΟΧΗΜΑ CHEROKEE KJ 3,7L & 2,4L ΕΙ ΟΣ ΟΧΗΜΑ CHEROKEE KJ 3,7L & 2,4L 04781452BB FILTER OIL 05018777AB FILTER AIR Φ.ΒΕΝΖΙΝΗΣ 52100402AF FUEL FILTER Φ.ΣΑΣΜΑΝ 68059549AA AYT.GEARBOX FILTER 05096349AA FRONT BRAKE PADS TAKAKIA EMΠ. AFTER MARKET

Διαβάστε περισσότερα

D017/D018/D019/ D020/D084/D085 PARTS CATALOG MIU

D017/D018/D019/ D020/D084/D085 PARTS CATALOG MIU D017/D018/D019/ D020/D084/D085 PARTS CATALOG 003321MIU D017/D018/D019/ D020/D084/D085 PARTS CATALOG D017/D018/D019/D020/D084/D085 PARTS CATALOG 003321MIU It is the reader's responsibility when discussing

Διαβάστε περισσότερα

Ε Γ Χ Ε Ι Ρ Ι Δ Ι Ο Χ Ρ Η Σ Τ Η. Πάγκος Γυμναστικής Β-16

Ε Γ Χ Ε Ι Ρ Ι Δ Ι Ο Χ Ρ Η Σ Τ Η. Πάγκος Γυμναστικής Β-16 Ε Γ Χ Ε Ι Ρ Ι Δ Ι Ο Χ Ρ Η Σ Τ Η Πάγκος Γυμναστικής Β-16 ΛΙΣΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΩΝ 1-1x BACK REST - ΠΛΑΤΗ ΚΑΘΙΣΜΑΤΟΣ 2-1x SEAT PAD - ΚΑΘΙΣΜΑ 3-1x ARMREST ΘΕΣΗ ΧΕΡΙΩΝ 4-1x MAIN BEAM ΚΥΡΙΩΣ ΔΟΚΟΣ 5-1x CROSS BEAM ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ

Διαβάστε περισσότερα

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ, ΥΠΟΔΟΜΩΝ, ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΚΛΑΔΟΣ Α ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ & ΑΣΤΥΝΟΜΕΥΣΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΤΕΧΝΙΚΗ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΗ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ, ΥΠΟΔΟΜΩΝ, ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΚΛΑΔΟΣ Α ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ & ΑΣΤΥΝΟΜΕΥΣΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΤΕΧΝΙΚΗ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΗ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ, ΥΠΟΔΟΜΩΝ, ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΚΛΑΔΟΣ Α ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ & ΑΣΤΥΝΟΜΕΥΣΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΤΕΧΝΙΚΗ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΗ ΕΙΔΟΣ : ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ - ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ Π. Λ.Σ.- ΕΛ.ΑΚΤ.

Διαβάστε περισσότερα

Ηλεκτρικός Διάδρομος QT-848 Εγχειρίδιο Οδηγιών Χρήσης

Ηλεκτρικός Διάδρομος QT-848 Εγχειρίδιο Οδηγιών Χρήσης Ηλεκτρικός Διάδρομος QT-848 Εγχειρίδιο Οδηγιών Χρήσης Ειδικές Συμβουλές: Πριν από την εγκατάσταση και λειτουργία, διαβάστε αυτό το εγχειρίδιο προσεκτικά και φυλάξτε το για μελλοντική χρήση. Περιεχόμενα

Διαβάστε περισσότερα

ΑΓΚΑΝΕΣ ΣΕΤ / CALIPERS KITS

ΑΓΚΑΝΕΣ ΣΕΤ / CALIPERS KITS 101 01 02 03 04 05 06 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ΣΕΤ ΑΓΚΑΝΑΣ ΚΑΠΑΚΙ ΠΛΑΣΤΙΚΟ / CALIPER COVER PLASTIC REPAIR

Διαβάστε περισσότερα

Spare Parts Carlyle Ανταλλακτικά Carlyle

Spare Parts Carlyle Ανταλλακτικά Carlyle Spare Parts Carlyle Ανταλλακτικά Carlyle Prices without V.A.T. / Τιμές χωρίς Φ.Π.A. One stop one shop! Ένας προορισμός... όλος ο εξοπλισμός! TOTALINE with extensive presence in the Greek market has established

Διαβάστε περισσότερα

ΣΥΝΟΠΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ /SUMMARY...3 ΠΡΟΦΙΛ /PROFILES...5 ΤΥΠΟΛΟΓΙΑ /TYPOLOGY...13 ΤΟΜΕΣ /SECTIONS...15 ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ /ACCESSORIES...42

ΣΥΝΟΠΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ /SUMMARY...3 ΠΡΟΦΙΛ /PROFILES...5 ΤΥΠΟΛΟΓΙΑ /TYPOLOGY...13 ΤΟΜΕΣ /SECTIONS...15 ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ /ACCESSORIES...42 ΣΥΝΟΠΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ /SUMMARY...3 ΠΡΟΦΙΛ /PROFILES...5 ΤΥΠΟΛΟΓΙΑ /TYPOLOGY...13 ΤΟΜΕΣ /SECTIONS...15 ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ /ACCESSORIES...42 ΟΔΗΓΙΕΣ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗΣ ASSEMBLYINSTRUCTIONS...48 ΜΕΤΡΑΚΟΠΗΣ /CUTTING DIMENSIONS...53

Διαβάστε περισσότερα

Ε Γ Χ Ε Ι Ρ Ι Δ Ι Ο Χ Ρ Η Σ Τ Η. Ποδήλατο C-120

Ε Γ Χ Ε Ι Ρ Ι Δ Ι Ο Χ Ρ Η Σ Τ Η. Ποδήλατο C-120 Ε Γ Χ Ε Ι Ρ Ι Δ Ι Ο Χ Ρ Η Σ Τ Η Ποδήλατο C-120 Λίστα Ανταλλακτικών και Σχεδιάγραµµα Απεικόνισης... 3-4 Λίστα Υλικού Συσκευασίας...... 5 Οδηγίες Συναρµολόγησης........ 5-7 Βλάβες και Τρόπος Αντιµετώπισης.......

Διαβάστε περισσότερα

ΠΑΓΚΟΣ ΚΟΙΛΙΑΚΩΝ B-2

ΠΑΓΚΟΣ ΚΟΙΛΙΑΚΩΝ B-2 Ε Γ Χ Ε Ι Ρ Ι Ι Ο Χ Ρ Η Σ Τ Η ΠΑΓΚΟΣ ΚΟΙΛΙΑΚΩΝ B-2 Παρόµοια Απεικόνιση ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΕΛΛΑ ΑΣ & ΚΥΠΡΟΥ Συγχαρητήρια για την απόκτηση του νέου σας µηχανήµατος γυµναστικής. Για να το ευχαριστηθείτε

Διαβάστε περισσότερα

ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΑΞΟΝΑ / AXLE ACCESSORIES

ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΑΞΟΝΑ / AXLE ACCESSORIES 207 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ΚΟΠΙΛΙA / COTTER PIN, ZINCED 238.00.0001 238.00.0002 238.00.0003

Διαβάστε περισσότερα

Ε Γ Χ Ε Ι Ρ Ι Ι Ο Χ Ρ Η Σ Τ Η ΠΟΛΥΟΡΓΑΝΟ G-5. Παρόµοια Απεικόνιση ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΕΛΛΑ ΑΣ & ΚΥΠΡΟΥ

Ε Γ Χ Ε Ι Ρ Ι Ι Ο Χ Ρ Η Σ Τ Η ΠΟΛΥΟΡΓΑΝΟ G-5. Παρόµοια Απεικόνιση ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΕΛΛΑ ΑΣ & ΚΥΠΡΟΥ Ε Γ Χ Ε Ι Ρ Ι Ι Ο Χ Ρ Η Σ Τ Η ΠΟΛΥΟΡΓΑΝΟ G-5 Παρόµοια Απεικόνιση ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΕΛΛΑ ΑΣ & ΚΥΠΡΟΥ ΜΕΤΡΟ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΙ ΕΣ ΤΩΝ ΣΥΝ ΕΣΕΩΝ Συγχαρητήρια για την απόκτηση του νέου σας µηχανήµατος

Διαβάστε περισσότερα

E850. Εγχειρίδιο Οδηγιών Κατασκευαστή

E850. Εγχειρίδιο Οδηγιών Κατασκευαστή Εγχειρίδιο Οδηγιών Κατασκευαστή E850 Λίστα Μερών Κεντρικό Πλαίσιο Κεντρικός Ορθοστάτης Εμπρός Χειρολαβή Πλαϊνές Χειρολαβές Πόδι Εμπρός Πόδι Πίσω Εργαλεία Πεντάλ Ποτηροθήκη Δοχείο Νερού N Βίδα N Παξιμάδι

Διαβάστε περισσότερα

E850P. Εγχειρίδιο Οδηγιών Κατασκευαστή

E850P. Εγχειρίδιο Οδηγιών Κατασκευαστή Εγχειρίδιο Οδηγιών Κατασκευαστή E850P Λίστα Μερών Κεντρικό Πλαίσιο Κεντρικός Ορθοστάτης Εμπρός Χειρολαβή Πλαϊνές Χειρολαβές Πόδι Εμπρός Πόδι Πίσω Εργαλεία Πεντάλ Ποτηροθήκη Δοχείο Νερού Μετασχηματιστής

Διαβάστε περισσότερα

ΠΑΓΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ WBK-500

ΠΑΓΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ WBK-500 ΠΑΓΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ WBK-500 μ, μ μ μ, μ, μ. Αυτοκόλλητες ετικέτες (πάνω στο προϊόν) 1) Στην ετικέτα της ταυτότητας του προϊόντος αναφέρονται τα στοιχεία του αντιπροσώπου, τα βασικά τεχνικά χαρακτηριστικά

Διαβάστε περισσότερα

Περιεχόμενα / Contents

Περιεχόμενα / Contents Περιεχόμενα / Contents Aνεξάρτητη στήριξη galaxy / galaxy independed awning... 18-22 Αντηρίδα / strut awning... 23-2 Αντίβαρα / front aluminium bars... 20 Βραχίονες Sevensun S31, S33, S35 / Sevensun arms

Διαβάστε περισσότερα

Ε Γ Χ Ε Ι Ρ Ι Δ Ι Ο Χ Ρ Η Σ Τ Η. Ποδήλατο C-110

Ε Γ Χ Ε Ι Ρ Ι Δ Ι Ο Χ Ρ Η Σ Τ Η. Ποδήλατο C-110 Ε Γ Χ Ε Ι Ρ Ι Δ Ι Ο Χ Ρ Η Σ Τ Η Ποδήλατο C-110 Λίστα Ανταλλακτικών και Σχεδιάγραµµα Απεικόνισης... 3-4 Λίστα Υλικού Συσκευασίας...... 5 Οδηγίες Συναρµολόγησης........ 5-7 Βλάβες και Τρόπος Αντιµετώπισης.......

Διαβάστε περισσότερα

ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ

ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ PEGASUS Διαβάστε όλες τις προφυλάξεις και τις οδηγίες σε αυτό το εγχειρίδιο πριν από την χρήση του εξοπλισμού αυτού. Κρατήστε αυτό το εγχειρίδιο για μελλοντική αναφορά. ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ Vena Series

Διαβάστε περισσότερα

PROFILCO PR-52 MULTI LOCKING CODE : AA052-016 Corner joint 41/15 Γωνία σύνδεσης 41/15 για 52-319 CODE : AA052-006 Gasket EPDM Λάστιχο κάσας-φύλλου CODE : AA052-070 Press corner joint 41/15 Γωνία σύνδεσης

Διαβάστε περισσότερα

ΣΥΝΟΠΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ /SUMMARY...3 ΠΡΟΦΙΛ /PROFILES...5

ΣΥΝΟΠΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ /SUMMARY...3 ΠΡΟΦΙΛ /PROFILES...5 Σύστημασυρόμενωνκουφωμάτωνμεφύλλα πλάτους 38mm. Δίνει τη δυνατότητα για κατασκευές όλων των τύπων, επάλληλων ή χωνευτών, ακόμη και σε περιπτώσεις μεγάλωνανοιγμάτων. Σημαντικό πλεονέκτημα αποτελεί ηχρήση

Διαβάστε περισσότερα

Εγχειρίδιο Ποδηλάτου AL621B

Εγχειρίδιο Ποδηλάτου AL621B Εγχειρίδιο Ποδηλάτου AL621B ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ! ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΠΡΙΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΤΕ ΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ. Απαραίτητες Οδηγίες Ασφαλείας Σας ευχαριστούμε για την επιλογή των προϊόντων

Διαβάστε περισσότερα

GENUINE OPEL spare PARTS Anthony Drosos / Export manager E-mail:alpharm@otenet.gr

GENUINE OPEL spare PARTS Anthony Drosos / Export manager E-mail:alpharm@otenet.gr Part No GM No Description Model Camp.stock 101649 0 BUTTON INSULATOR CORSA/A 2 102798 90119601 PANEL, FRONT PILLAR, INNER, LH -L4999999 CORSA/A 2 102799 90119602 PANEL, FRONT PILLAR, INNER, RH -L4999999

Διαβάστε περισσότερα

...3 ...15 ...17 ...32 ...38 ...41

...3 ...15 ...17 ...32 ...38 ...41 ...3...15...17...32...38...41 1 2 QUALITY CERTIFICATES ΣΧΗΜΑ DRAWING 3260 gr/m 6m 1673 gr/m 6m 648 gr/m 6m 1430 gr/m 6m 2151 gr/m 6m 828 gr/m 6m 691 gr/m 4,6 m 257 gr/m 6m 2725 gr/m 6m 391 gr/m 6m 2372

Διαβάστε περισσότερα

Micro - Irrigation Equipment & Sprinklers

Micro - Irrigation Equipment & Sprinklers ΜΙΝΙ ΑΡΔΕΥΣΗ & ΕΚΤΟΞΕΥΤΗΡΕΣ Micro - Irrigation Equipment & Sprinklers Description: Pressure Rating & Materials: Equipment for use in gardening and agricultural applications. The equipment is suitable for

Διαβάστε περισσότερα

15-24 Κουτί ίσιο 140X140 Flat box 140Χ140 16. 27-34 Κινητήρας Motor 28-29

15-24 Κουτί ίσιο 140X140 Flat box 140Χ140 16. 27-34 Κινητήρας Motor 28-29 Περιεχόμενα Table of Contents Ευρετήριο Προφίλ Profile Overview 3-8 Προφίλ 1:1 Profiles 1:1 9-1 Επικαθήμεν α ρολά M13000 Top mounted roller shutters M13000 Κουτιά επικαθήμενων ρολών Top mounted roller

Διαβάστε περισσότερα

HD 200 PARTS CATALOG

HD 200 PARTS CATALOG HD 200 PARTS CATALOG CONTENTS ENGINE GROUP E01 E02 E03 CYLINDER HEAD ASS'Y CYLINDER ASS'Y CYL. HEAD SIDE COVER ASSY E04 E05 E06 R. CRANK CASE COVER OIL PUMP ASS'Y START. REDUCT. GEAR COMP E07 E08 E09 L.

Διαβάστε περισσότερα

SERVICE LASER PRINTER. Manual. ML-1600 Series ML-1610/ML-1615P. Basic Model : ML-1610. The keynote of Product LASER PRINTER ML-1610

SERVICE LASER PRINTER. Manual. ML-1600 Series ML-1610/ML-1615P. Basic Model : ML-1610. The keynote of Product LASER PRINTER ML-1610 LASER PRINTER ML-1600 Series ML-1610/ML-1615P Basic Model : ML-1610 SERVICE Manual LASER PRINTER The keynote of Product - Speed : 17ppm (Ltr) / 16ppm(A4), 600dpi - Paper Path : MPF Type Cassette - Emulation

Διαβάστε περισσότερα

Engineering Data High-wall Type (3 series) Indoor Unit. Contents MMK-AP0073H MMK-AP0093H MMK-AP0123H MMK-AP0153H MMK-AP0183H MMK-AP0243H.

Engineering Data High-wall Type (3 series) Indoor Unit. Contents MMK-AP0073H MMK-AP0093H MMK-AP0123H MMK-AP0153H MMK-AP0183H MMK-AP0243H. E09-311 Engineering Data High-wall Type (3 series) Indoor Unit Model name: MMK-AP0073H MMK-AP0093H MMK-AP0123H MMK-AP0153H MMK-AP0183H MMK-AP0243H Contents 1 Specifications 2 Dimensions 3 Center of gravity

Διαβάστε περισσότερα

B246/B248/B249/B250/B252/B253 PARTS CATALOG

B246/B248/B249/B250/B252/B253 PARTS CATALOG B246/B248/B249/B250/B252/B253 PARTS CATALOG 002729MIU B246/B248/B249/B250/B252/B253 PARTS CATALOG B246/B248/B249/B250/B252/B253 PARTS CATALOG 002729MIU It is the reader's responsibility when discussing

Διαβάστε περισσότερα

S.No PrηNo/Part Number Parηa AdΉ/Part Name Mak.Serisi/Mac.Series 1 707-98-15770 ARM KIT PC45MR-3 2 3 K-707-99-36330 KOVA L FT K T/BUCKET KIT PC138-2

S.No PrηNo/Part Number Parηa AdΉ/Part Name Mak.Serisi/Mac.Series 1 707-98-15770 ARM KIT PC45MR-3 2 3 K-707-99-36330 KOVA L FT K T/BUCKET KIT PC138-2 S.No PrηNo/Part Number Parηa AdΉ/Part Name Mak.Serisi/Mac.Series 1 707-98-15770 ARM KIT PC45MR-3 2 3 K-707-99-36330 KOVA L FT K T/BUCKET KIT PC138-2 4 K-707-99-37340 KOVA L FT K T/BUCKET KIT PC138-2 5

Διαβάστε περισσότερα

ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ

ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΕΛΛΕΙΠΤΙΚΟ Κ-7.9Η-8 ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ! Παρακαλούμε διαβάστε προσεκτικά όλες τις οδηγίες πριν από τη χρήση αυτού του προϊόντος. Φυλάξτε αυτό το εγχειρίδιο για μελλοντική αναφορά.

Διαβάστε περισσότερα

ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ GW-T1000

ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ GW-T1000 ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ GW-T1000 ΟΔΗΓΙΕΣ ΧΡΗΣΕΩΣ Ακολουθήστε τις παρακάτω οδηγίες πριν να χρησιμοποιήσετε τον διάδρομο: ΚΙΝΔΥΝΟΣ: Για να μειώσετε τον κίνδυνο ηλεκτροπληξίας, ακολουθήστε τις παρακάτω οδηγίες:

Διαβάστε περισσότερα

8/2/2010. Χρονολ ογια ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ 2010

8/2/2010. Χρονολ ογια ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ 2010 με ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ 2010 DVX 90 06-09 158264 10,00 - - - - 150 09 158266 8,00 - - - - DVX 250 2005 158260 ** 16,00 - - - - DVX 250 06-09 158261 ** 16,00 - - - - DVX 250 06-09 158262FR 27,00 - - - Utility 250

Διαβάστε περισσότερα

ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΑ TABLE OF CONTENTS

ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΑ TABLE OF CONTENTS 225 THERMAL BREAK SLIDING SYSTEM ΘΕΡΜΟΜΟΝΩΤΙΚΟ ΣΥΡΟΜΕΝΟ ΣΥΣΤΗΜΑ H Albio 225 είναι θερµοµονωτική σειρά, κατάλληλη για ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΑ TABLE OF CONTENTS συρόµενες µπαλκονόπορτες και παράθυρα. Η υποδοχή για ανοξείδωτη

Διαβάστε περισσότερα

Roller chains with straight side plates (A series)

Roller chains with straight side plates (A series) Roller chains with straight side plates (A series) 2 Roller chains with straight side plates (B series) 3 4 Short pitch conveyor chain attachments Short pitch conveyor chain attachments 5 6 Short pitch

Διαβάστε περισσότερα

Συρόμενeς Πόρτeς. Sliding Doors

Συρόμενeς Πόρτeς. Sliding Doors Συρόμενeς Πόρτeς Sliding Doors ΣΥΡΟΜΕΝΕΣ ΠΟΡΤΕΣ / SLIDING DOORS ΜΕ ΜΠΑΖΑ / PROFILE TYPES με μπάζα mini πομπέ 70mm / with mini curved profile 70mm Μέγιστη διάσταση φύλλου (με δύο ράουλα) Max door dimension

Διαβάστε περισσότερα

Contents HYDRAULIC LIFTS TYPE: HYDRO DL. Version: 1.0 Page: 2/15 Date: 18.09.09

Contents HYDRAULIC LIFTS TYPE: HYDRO DL. Version: 1.0 Page: 2/15 Date: 18.09.09 Page: 2/15 Contents 3D LAYOUT... 3 LAYOUT ARRANGEMENT: ACTING 1:2... 4 SINGLE ENTRANCE GUIDE RAILS AT THE SIDE... 4 Technical specification... 4 Plan view... 5 SINGLE ENTRANCE GUIDE RAILS AT REAR... 6

Διαβάστε περισσότερα

BE-6750D MAΓΝΗΤΙΚΟ ΕΛΛΕΙΠΤΙΚΟ

BE-6750D MAΓΝΗΤΙΚΟ ΕΛΛΕΙΠΤΙΚΟ BE-6750D MAΓΝΗΤΙΚΟ ΕΛΛΕΙΠΤΙΚΟ 1 1 ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΑ Σηµαντικές ΟδηγίεςΑσφαλείας 1 Αναλυτικό Συναρµολόγησης ιάγραµµα... 2 Λίστα εξαρτηµάτων. 3 Οδηγίες Συναρ/γησης.. 4 Οδηγίες Ασκήσεων 8 Χειρισµός Κοµπιούτερ.

Διαβάστε περισσότερα

ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ACCESSORIES

ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ACCESSORIES ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ACCESSORIES 4.2 x 16 PS-10 ΓΩΝΙΑ ΣΥΝΔΕΣΕΩΣ - ΓΩΝΙΑΣΤΡΑΣ ΦΥΛΛΟΥ ΤΖΑΜΙΟΥ CORNER JOINT FOR GLASH SASH PS-11 ΓΩΝΙΑ ΣΥΝΔΕΣΕΩΣ ΦΥΛΛΟΥ ΠΑΤΖΟΥΡΙΟΥ ΚΑΙ ΟΔΗΓΩΝ CORNER JOINT FOR SHUTTER SASH & DRIVERS

Διαβάστε περισσότερα

ΣΥΝΟΠΤΙΚΟ summary. ΣΕΛΙΔΑ page 433. ΚΩΔΙΚΟΣ code. ΒΑΡΟΣ gr/m weight gr/m. ΣΧΗΜΑ shape. ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ description. ΠΡΟΣΘΕΤΟΣ ΟΔΗΓΟΣ additional rail

ΣΥΝΟΠΤΙΚΟ summary. ΣΕΛΙΔΑ page 433. ΚΩΔΙΚΟΣ code. ΒΑΡΟΣ gr/m weight gr/m. ΣΧΗΜΑ shape. ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ description. ΠΡΟΣΘΕΤΟΣ ΟΔΗΓΟΣ additional rail SLIM 00 ΣΥΝΟΠΤΙΚΟ summary ΚΩΔΙΚΟΣ code ΣΧΗΜΑ shape ΒΑΡΟΣ gr/m weight gr/m ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ description ΣΕΛΙΔΑ page SLIM 00 433 ΠΡΟΣΘΕΤΟΣ ΟΔΗΓΟΣ additional rail 5 SLIM 0 49 ΜΟΝΟΣ ΟΔΗΓΟΣ single rail 5 SLIM 02 885

Διαβάστε περισσότερα

ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΣΤΑΤΙΚΟ AL-908B ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ

ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΣΤΑΤΙΚΟ AL-908B ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΣΤΑΤΙΚΟ AL-908B ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ Απαραίτητο! Παρακαλούμε διαβάστε προσεκτικά το εγχειρίδιο πριν την χρήση. Απαραίτητες Οδηγίες Ασφαλείας Παρακαλούμε κρατήστε το εγχειρίδιο για μελλοντική

Διαβάστε περισσότερα

RECARO Sport Reha. Group I III. Montage- und Gebrauchsanleitung für Reha-Version (Ergänzung)... 3

RECARO Sport Reha. Group I III. Montage- und Gebrauchsanleitung für Reha-Version (Ergänzung)... 3 RECARO Sport Reha Group I III Montage- und Gebrauchsanleitung für Reha-Version (Ergänzung)... 3 Instructions for assembly and use of the Reha version (supplement)... 5 Instructions for assembly and use

Διαβάστε περισσότερα

ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ Εγχειρίδιο Χρήσης T-459

ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ Εγχειρίδιο Χρήσης T-459 ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ Εγχειρίδιο Χρήσης T-459 ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΑ Προφυλάξεις....2 Υλικά και εργαλεία... 3 Σχεδιάγραμμα...... 4 Λίστα Μερών........5 Οδηγίες Συναρμολόγησης..... 6 Οδηγίες Ηλεκτρονικής Κονσόλας......8

Διαβάστε περισσότερα

THERMAL BREAK SLIDING SYSTEM

THERMAL BREAK SLIDING SYSTEM 225 THERMAL BREAK SLIDING SYSTEM ΘΕΡΜΟΜΟΝΩΤΙΚΟ ΣΥΡΟΜΕΝΟ ΣΥΣΤΗΜΑ H Albio 225 είναι θερμομονωτική σειρά, κατάλληλη για ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΑ TABLE OF CONTENTS συρόμενες μπαλκονόπορτες και παράθυρα. Η υποδοχή για ανοξείδωτη

Διαβάστε περισσότερα

RANGE OF APPLICATION HYDRO TOTAL MRL. ver sion 3.1 / 26-04-2012. web: www.doppler.gr Email: info@doppler.gr

RANGE OF APPLICATION HYDRO TOTAL MRL. ver sion 3.1 / 26-04-2012. web: www.doppler.gr Email: info@doppler.gr RANGE OF APPLICATION HYDRO TOTAL MRL ver sion 3.1 / 26-04-2012 Factory Head Office Polykastro Industrial Park 61200 Polykastro, Greece Tel.: +30 23430 20140, 20150 Fax: +30 23430 23701 Athens Office-Showroom

Διαβάστε περισσότερα

User s Manual / Οδηγίες Χρήσης

User s Manual / Οδηγίες Χρήσης User s Manual / Οδηγίες Χρήσης 63 200 N. MOUDANIA GREECE www.babystar.gr NEW Before assembling your stroller, please take a few minutes to read the safety, assembly and use instructions. The short time

Διαβάστε περισσότερα

MRL HYDRAULIC LIFTS TYPE:

MRL HYDRAULIC LIFTS TYPE: DRO MRL MRL HYDRAULIC LIFTS TYPE: HYD Version: 1.1 Date: 26/04/2012 Page: 1/17 Range of Application 1 Version: 1.1 Date: 26/04/2012 Page: 2/17 Contents 3D LAYOUT... 3 TECHNICAL SPECIFICATION... 4 ACTING

Διαβάστε περισσότερα

MRL HYDRAULIC LIFTS TYPE:

MRL HYDRAULIC LIFTS TYPE: Page: 1/18 Range of Application Page: 2/18 Contents 3D LAYOUT... 3 TECHNICAL SPECIFICATION... 4 ACTING 2:1... 4 LAYOUT ARRANGEMENT: ACTING 2:1... 5 SINGLE ENTRANCE GUIDE RAILS AT THE SIDE... 5 Plan view...

Διαβάστε περισσότερα

ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ 97/2013 ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ NSN PN ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ

ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ 97/2013 ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ NSN PN ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΑΔΙΑΒΑΘΜΗΤΟ Ανήκει στο Φ.800/188/13/Σ.298 ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ 97/2013 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΝΣ, 05-09-2013 A/A ΕΝΤΟΛΗ

Διαβάστε περισσότερα

ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ. use and maintain this machine should be trained in its proper use, warned of its

ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ. use and maintain this machine should be trained in its proper use, warned of its 4189625-Rev.A-GR Dealer s Manual Εγχειρίδιο αντιπροσώπου Tri King Triplex Mower with ROPS Tri King Τριπλό χορτοκοπτικό μηχάνημα με σύστημα προστασίας σε περίπτωση ανατροπής (ROPS) 67069 Kubota D722-E3B

Διαβάστε περισσότερα

Κατάσταση Λίπανσης Μηχανημάτων & οχημάτων έργων Δ/νση Λιπαντικών

Κατάσταση Λίπανσης Μηχανημάτων & οχημάτων έργων  Δ/νση Λιπαντικών Κατάσταση Λίπανσης Μηχανημάτων & οχημάτων έργων Δ/νση Λιπαντικών ΦΟΡΤΗΓΑ - ΧΑΡΤΗΣ ΛΙΠΑΝΣΗΣ Γενικά Type/Tύπος: Volvo / Φορτηγό Model/Μοντέλο: LUBRICANTS RECOMMENDATIONS / ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ Main lubrication

Διαβάστε περισσότερα

Περιεχόμενα ή Εταιρικό προφιλ

Περιεχόμενα ή Εταιρικό προφιλ Περιεχόμενα ή Εταιρικό προφιλ Hanger bolts with nuts and EPDM-sealing washers Ντιζοστρίφωνα με παξιμάδι και ελαστική ροδέλα Item.- No. LM LH M M 2 0 2 0 2 0 3 00 9022 0 9022 9022 9022 2 9022 0 90222 90222

Διαβάστε περισσότερα

Συγκριτικό Διάγραμμα Μηχανισμών με φρένα πίσω

Συγκριτικό Διάγραμμα Μηχανισμών με φρένα πίσω SPINNING 0 SPINNING ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΙ ΠΙΣΩ ΦΡΕΝΑ / ΧΑΜΗΛΟ ΠΡΟΦΙΛ Συγκριτικό Διάγραμμα Μηχανισμών με φρένα πίσω 00 TWINPOWER CI RA 00 000 000 00 00 BIOMASTER RA 00 000 000 00 0 0 Shielded ARB.0:.0:.0:.: XT Machined

Διαβάστε περισσότερα

Fittings - Εξαρτήματα

Fittings - Εξαρτήματα ittings - Εξαρτήματα Saddles PN6, PN, PN16 Compression ittings PN16 Compression ittings PN Lock Type ittings PN6 Connection ittings PN Layflat ittings PN Σέλλες PN6, PN, PN16 Κοχλιωτά Εξαρτήματα PΝ16 Κοχλιωτά

Διαβάστε περισσότερα

Rod End > Spherical Bearings Product Overview

Rod End > Spherical Bearings Product Overview Rod End > Spherical Bearings Product Overview Table of Contents FMW3E_.4 / NSA8143 FMW3F_.4 / NSA8149 REM REF Page IV-3-4 IV-5-6 IV-7-8 IV-9-10 FMW3E_.4 / NSA8143 Rod End > Spherical Bearings Schematic

Διαβάστε περισσότερα

www.aluminco.com Σύστημα Αλέ Ρετούρ της ΑL 450 ΑL 450 s Aller Retour System

www.aluminco.com Σύστημα Αλέ Ρετούρ της ΑL 450 ΑL 450 s Aller Retour System www.aluminco.com Σύστημα Αλέ Ρετούρ της ΑL 450 ΑL 450 s Aller Retour System 2 Περιεχόμενα Index Συνοπτικός κατάλογος Catalogue overview 5 Διατομές 1:1 Profiles 1:1 7 Τομές Sections 9 Κατασκευαστικές λεπτομέρειες

Διαβάστε περισσότερα

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟ ΙΑΓΡΑΦΕΣ - ΕΝ ΕΙΚΤΙΚΟΣ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟ ΙΑΓΡΑΦΕΣ - ΕΝ ΕΙΚΤΙΚΟΣ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 1 ΑΝΑΡΤΗΤΕΑ ΣΤΟ ΙΑ ΙΚΤΥΟ Α Α: ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΝΟΜΟΣ Ω ΕΚΑΝΗΣΟΥ ΗΜΟΣ ΡΟ ΟΥ ΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ Τηλ:410-5445 Ρόδος, / /011 Αριθµ. Πρωτοκ:. ΠΡΟΣ: ΠΙΝΑΚΑ ΑΠΟ ΕΚΤΩΝ e-mail: periousia@rhodes.gr

Διαβάστε περισσότερα

ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΦΙΣ BARBED FITTINGS ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΣΤΑΛΑΚΤΗΦΟΡΟΥ ΣΩΛΗΝΑ / DRIPPER PIPE FITTINGS ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΤΑΙΝΙΑΣ TAPE FITTINGS

ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΦΙΣ BARBED FITTINGS ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΣΤΑΛΑΚΤΗΦΟΡΟΥ ΣΩΛΗΝΑ / DRIPPER PIPE FITTINGS ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΤΑΙΝΙΑΣ TAPE FITTINGS ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΦΙΣ BARBED FITTINGS ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΣΤΑΛΑΚΤΗΦΟΡΟΥ ΣΩΛΗΝΑ / DRIPPER PIPE FITTINGS ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΤΑΙΝΙΑΣ TAPE FITTINGS Εξαρτήματα Φις / Barbed Fittings ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΣ / BARBED COUPLING FOR PE PIPE ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ

Διαβάστε περισσότερα

A, B. Before installation of the foam parts (A,B,C,D) into the chambers we put silicone around. We insert the foam parts in depth shown on diagram.

A, B. Before installation of the foam parts (A,B,C,D) into the chambers we put silicone around. We insert the foam parts in depth shown on diagram. Corner Joints Machining, Frame edge sealing. Page ID: frame01 D D C A, B A C B C A 20 60 Before installation of the foam parts (A,B,C,D) into the chambers we put silicone around. We insert the foam parts

Διαβάστε περισσότερα

Συρόμενeς Πόρτeς. Sliding Doors

Συρόμενeς Πόρτeς. Sliding Doors Συρόμενeς Πόρτeς Sliding Doors ΣΥΡΟΜΕΝΕΣ ΠΟΡΤΕΣ / SLIDING DOORS ΜΕ ΜΠΑΖΑ / PROFILE TYPES με μπάζα mini πομπέ 70mm / with mini curved profile 70mm Μέγιστη διάσταση φύλλου (με δύο ράουλα) Max door dimension

Διαβάστε περισσότερα

ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΧΡΗΣΗΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ!

ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΧΡΗΣΗΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ! ΗΛΕΚΤΡΟΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΧΡΗΣΗΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ! Παρακαλούμε διαβάστε όλες τις οδηγίες προσεκτικά πριν χρησιμοποιήσετε αυτό το προϊόν. Κρατήστε το εγχειρίδιο για μελλοντική χρήση. Οι προδιαγραφές

Διαβάστε περισσότερα

Version: 1.0 Page: 1/27 Date: HYDRAULIC LIFTS TYPE: HYDRO. Range of Application.

Version: 1.0 Page: 1/27 Date: HYDRAULIC LIFTS TYPE: HYDRO. Range of Application. 1/27 Range of Application 2/27 Contents 3D LAYOUT... 3 LAYOUT ARRANGEMENT: ACTING 2:1... 4 SINGLE ENTRANCE GUIDE RAILS AT THE SIDE... 4 Technical specification... 4 Plan view... 5 SINGLE ENTRANCE GUIDE

Διαβάστε περισσότερα

MANOEUVRING SYSTEM. ρ. Γουργούλης ηµήτριος, Καθηγητής ΑΕΝ Μακεδονίας

MANOEUVRING SYSTEM. ρ. Γουργούλης ηµήτριος, Καθηγητής ΑΕΝ Μακεδονίας MANOEUVRING SYSTEM Ανάλογαµε το είδος της µηχανής έχουµε τις παρακάτω κατηγορίες: F1 : 50 70 MC F2 : 80 90 MC / MC-C CR : Με αναστρέφουσα µηχανή CΝR : Μη αναστρέφουσα µηχανή MANOEUVRING SYSTEM F1 : 50

Διαβάστε περισσότερα

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ. Project κατασκευής και τελικής συναρμολόγησης εκκινητή κινητήρα (starter motor - μίζα) Ευαγγελία Βλιώρα. Α.Μ.

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ. Project κατασκευής και τελικής συναρμολόγησης εκκινητή κινητήρα (starter motor - μίζα) Ευαγγελία Βλιώρα. Α.Μ. ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Project κατασκευής και τελικής συναρμολόγησης εκκινητή κινητήρα (starter motor - μίζα) Ευαγγελία Βλιώρα Α.Μ. 0004 Εξάμηνο Δ' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 04 Περιεχόμενα. Εισαγωγή.... Διάγραμμα έργου...

Διαβάστε περισσότερα

THERMAL BREAK OPENING SYSTEM

THERMAL BREAK OPENING SYSTEM 109 THERMAL BREAK OPENING SYSTEM ΑΝΟΙΓΟΜΕΝΟ ΜΕ ΘΕΡΜΟΔΙΑΚΟΠΗ Σύστημα ανοιγόμενων κουφωμάτων με θερμοδιακοπή, κατάλληλο για κατασκευές υψηλών προδιαγραφών σε πόρτες, παράθυρα και βιτρίνες καταστημάτων. Συνδυάζει

Διαβάστε περισσότερα

ΣΥΝΟΠΤΙΚΟΣ /SUMMARY... 3 ΠΡΟΦΙΛΜΕΡΟΣΑ/PROFILPARTA... 13 ΠΡΟΦΙΛΜΕΡΟΣ B/PROFILPARTB... 39. Κράμααλουμινίου:AlMgSi0.5F22, σύμφωνα

ΣΥΝΟΠΤΙΚΟΣ /SUMMARY... 3 ΠΡΟΦΙΛΜΕΡΟΣΑ/PROFILPARTA... 13 ΠΡΟΦΙΛΜΕΡΟΣ B/PROFILPARTB... 39. Κράμααλουμινίου:AlMgSi0.5F22, σύμφωνα 1 Ησειρά Albio 109 Cανοιγόμενων κουφωμάτων με θερμοδιακοπή, συνδυάζει το διαχρονικό σχεδιασμό με τη σύγχρονη τεχνολογία, και το άρτιο αισθητικά αποτέλεσμα με τα υψηλά standard κατασκευής. Είναι σχεδιασμένη

Διαβάστε περισσότερα

ΕΛΛΕΙΠΤΙΚΟ ΧΕ-335 ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ Παρακαλούμε διαβάστε προσεκτικά όλο το παρόν εγχειρίδιο πριν από την χρήση του νέου σας ελλειπτικού.

ΕΛΛΕΙΠΤΙΚΟ ΧΕ-335 ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ Παρακαλούμε διαβάστε προσεκτικά όλο το παρόν εγχειρίδιο πριν από την χρήση του νέου σας ελλειπτικού. ΕΛΛΕΙΠΤΙΚΟ ΧΕ-335 ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ Παρακαλούμε διαβάστε προσεκτικά όλο το παρόν εγχειρίδιο πριν από την χρήση του νέου σας ελλειπτικού. 1 ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΠΡΟΣΟΧΗ Διαβάστε όλες τις οδηγίες πριν

Διαβάστε περισσότερα

, μ μ. μ ALPINE TR800- R1200-3

, μ μ. μ ALPINE TR800- R1200-3 TR800 / TR1200 μ μ μ μ, μ, μ,. 3 5 5 μ μ 7 8 μ ( μ ), 9 μ μ 9 μ 11 μ 12 13 μ / μ 13 μ ; 13 13 μ μ 14 15 μ " " 15 / 16 17 μ μμ 17 19 μμ 20 μ μ 21 μ 1: μ 21 μ 2: μ 21 μ 3: μ μ μ 22 μ 4: μ - 22 μ 5: μ μμ

Διαβάστε περισσότερα

Περιεχόμενα Table of Contents

Περιεχόμενα Table of Contents Περιεχόμενα Table of Contents 1. Εισαγωγή Introduction 3-10 2. Βασικές Τυπολογίες Φ/Β για Ταράτσες και Στέγες Roof / Flat Roof / Industrial Roof Photovoltaic System Basic Typologies 11-16 3. H2200 Συστήματα

Διαβάστε περισσότερα

Development of Finer Spray Atomization for Fuel Injectors of Gasoline Engines

Development of Finer Spray Atomization for Fuel Injectors of Gasoline Engines Development of Finer Spray Atomization for Fuel Injectors of Gasoline Engines Tetsuharu MATSUO Yukio SAWADA Yukio TOMIITA This report describes the technology of Fuel Injectors a critical part of the Electronic

Διαβάστε περισσότερα

10.01. COLLET CHUCKS WITH SPRING COLLETS 6-8 - 9,5 Page 10.03. BUSHINGS Page 10.03. SETTING RINGS Page 10.03. DRILL HOLDERS Page 10.

10.01. COLLET CHUCKS WITH SPRING COLLETS 6-8 - 9,5 Page 10.03. BUSHINGS Page 10.03. SETTING RINGS Page 10.03. DRILL HOLDERS Page 10. 10 BUSHINGS Page 10.03 COLLET CHUCKS WITH SPRING COLLETS 6-8 - 9,5 Page 10.03 SETTING RINGS Page 10.03 DRILL HOLDER-SLEEVE Page 10.03 DRILL HOLDERS Page 10.04 EXTENSION SHAFTS Page 10.04 EXTENSION SHAFTS

Διαβάστε περισσότερα

Part I: Interception and Arrester system components.

Part I: Interception and Arrester system components. Μέρος Ι: Εξαρτήματα Συλλεκτηρίου Συστήματος και Αγωγών Καθόδου. Part I: Interception and Arrester system components. Τίτλος Αγωγοί Conductors Title Αγωγοί μονόκλωνοι κυκλικής διατομής Solid Round Conductors

Διαβάστε περισσότερα

ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ Ο ΗΓΙΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ

ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ Ο ΗΓΙΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΙΑ ΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣΟΧΗ : ΠΡΙΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΤΕ ΤΟ ΙΑ ΡΟΜΟ, ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΣΥΒΟΥΛΕΥΕΣΤΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΑΣ. ΑΝ ΚΑΤΑ ΤΗ ΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ ΑΙΣΘΑΝΘΕΙΤΕ ΠΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΑΡ ΙΑ Η ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ, ΥΣΚΟΛΙΑ Η ΚΑΙ ΥΣΦΟΡΙΑ ΣΤΗΝ

Διαβάστε περισσότερα

ΓΡΑΜΜΗ ΕΠΕ ΦΛΩΡΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΓΡΑΜΜΗ ΕΠΕ ΦΛΩΡΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΡΑΜΜΗ ΕΠΕ ΦΛΩΡΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΙΣΑΓΩΓΕΣ ΕΜΠΟΡΙΟ ΜΗΧΑΝΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ~ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ~ SERVICE ΠΛ. ΡΑΚΤΙΒΑΝ 12 (ΠΛ. ΩΡΟΛΟΓΙΟΥ) ΒΕΡΟΙΑ ΤΗΛ. & FAX 2331029908, 67680 Web: www.gramiltd.net email: info@gramiltd.net

Διαβάστε περισσότερα

aluset Sliding System

aluset Sliding System aluset Sliding System S280 SYSTEM Τ Ε Χ Ν Ι Κ Η Π Ε Ρ Ι Γ Ρ Α Φ Η - T E C H N I C A L D E S C R I P T I O N ΤΕΧΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ TECHNICAL DESCRIPTION Η σειρά aluset S 280 είναι ένα πλήρες συρόµενο σύστηµα

Διαβάστε περισσότερα

aluset system for folding doors and windows

aluset system for folding doors and windows aluset system for folding doors and windows ΣΕΙΡΑ: F - 450 ΥΛΙΚΟ: Al Mg Si 0.5 ( F 22 ) ΑΝΟΧΕΣ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ: ΕΝ 12020 2, DIN 17 615 ΠΑΧΟΣ ΥΑΛΟΠΙΝΑΚΩΝ: Δέχεται μονούς υαλοπίνακες 5 6 mm και διπλούς από 18

Διαβάστε περισσότερα

ΜΙΚΡΑ ΑΛΛΑ ΔΥΝΑΤΑ! H κατηγορία των 10,8 Volt από τη Würth / The Würth 10.8 Volt Range. Τροφοδοσία με

ΜΙΚΡΑ ΑΛΛΑ ΔΥΝΑΤΑ! H κατηγορία των 10,8 Volt από τη Würth / The Würth 10.8 Volt Range. Τροφοδοσία με ΜΙΚΡΑ ΑΛΛΑ ΔΥΝΑΤΑ! H κατηγορία των 10,8 Volt από τη Würth / The Würth 10.8 Volt Range Τροφοδοσία με Κατσαβίδι ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ s 10-a battery powered screwdriver s 10-a Κωδ. Αρ. 0700 662 x Μαγνητική βάση μύτης

Διαβάστε περισσότερα

Frame Fit Specifications X0 X9 X7

Frame Fit Specifications X0 X9 X7 Frame Fit Specifications X0 X9 X7 2Xl0 X5 The benefits SRM 2X10 and 3x10 delivers a full range of usable gears, less weight, easier and smoother shifting in all terrains are becoming understood by riders

Διαβάστε περισσότερα

Μεικτά Μηχανήματα ΦΙΛΤΡΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ SYNTHETIC 56510354 1 ΒΟΥΡΤΣΑ ΠΛΕΥΡΙΚΗ POLY 56510707 2 ΛΑΣΤΙΧΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ KIT RED-GUM 56510374 1

Μεικτά Μηχανήματα ΦΙΛΤΡΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ SYNTHETIC 56510354 1 ΒΟΥΡΤΣΑ ΠΛΕΥΡΙΚΗ POLY 56510707 2 ΛΑΣΤΙΧΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ KIT RED-GUM 56510374 1 To αποτελεί την πλήρη λύση για τον καθαρισμό δαπέδων καθώς μπορεί να σκουπίσει, να πλύνει και να στεγνώσει κάθε δάπεδο μ' ένα μόνο πέρασμα ή να χρησιμοποιηθεί μόνο για σκούπισμα ή πλύσιμο ανάλογα με τις

Διαβάστε περισσότερα

Frame Fit Specifications X0 X9 X7

Frame Fit Specifications X0 X9 X7 Frame Fit Specifications X0 X9 X7 2Xl0 X5 The benefits SRM 2X10 and 3x10 delivers a full range of usable gears, less weight, easier and smoother shifting in all terrains are becoming understood by riders

Διαβάστε περισσότερα

8. Exploded Views and Parts List (SCX-4200/XBH)

8. Exploded Views and Parts List (SCX-4200/XBH) 8 8.1 Main Exploded View 8-2 8.2 Housing Base Exploded View 8-8. Frame Assembly Exploded View 8-4 8.4 Fuser Unit Exploded View 8-8. Drive Assembly Exploded View 8-6 8.6 Scan Assembly Exploded View 8-7

Διαβάστε περισσότερα

General Information Catalogue Συνοπτικός Κατάλογος. Analytical Catalogue Αναλυτικός Κατάλογος. Section Drawings Συναρμογές

General Information Catalogue Συνοπτικός Κατάλογος. Analytical Catalogue Αναλυτικός Κατάλογος. Section Drawings Συναρμογές SEPTEMBER/ÓÅÐÔÅÌÂÑÉÏÓ 2007 PART /// ΕΝΟΤΗΤΑ 1 General Information Catalogue Συνοπτικός Κατάλογος PART /// ΕΝΟΤΗΤΑ 2 Analytical Catalogue Αναλυτικός Κατάλογος PART /// ΕΝΟΤΗΤΑ 3 Section Drawings Συναρμογές

Διαβάστε περισσότερα

POLYLIFT PRODUCT - SPARE PARTS CATALOGUE ELEVATORS - ESCALATORS

POLYLIFT PRODUCT - SPARE PARTS CATALOGUE ELEVATORS - ESCALATORS PRODUCT - SPARE PARTS CATALOGUE ELEVATORS - ESCALATORS 1 Αγαπητοί Κύριοι Η Εταιρεία είναι ένα πρότυπο εργοστάσιο μηχανολογικών κατασκευών, με έδρα στη βιομηχανική ζώνη του Μοσχάτου - Αθήνας και συγκαταλέγεται

Διαβάστε περισσότερα

ΣΥΝΟΠΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ /SUMMARY... 3 ΠΡΟΦΙΛ /PROFILES... 5 ΤΥΠΟΛΟΓΙΑ /TYPOLOGY...14 ΤΟΜΕΣ /SECTIONS...15 ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ /ACCESSORIES... 39

ΣΥΝΟΠΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ /SUMMARY... 3 ΠΡΟΦΙΛ /PROFILES... 5 ΤΥΠΟΛΟΓΙΑ /TYPOLOGY...14 ΤΟΜΕΣ /SECTIONS...15 ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ /ACCESSORIES... 39 Σύστημαεισόδουμεθερμοδιακοπή, κατάλληλογια κατασκευές υψηλών προδιαγραφών με πάνελ ή υαλοπίνακες σε πληθώρα τυπολογιών. Το σύστημα ALBIO 135 λόγω της στιβαροτητάς του είναι κατάλληλο για εφαρμογή όπου

Διαβάστε περισσότερα

CÓPIA NÃO CONTROLADA M001 PARTS CATALOG 004225MIU CÓPIA NÃO CONTROLADA

CÓPIA NÃO CONTROLADA M001 PARTS CATALOG 004225MIU CÓPIA NÃO CONTROLADA M001 PARTS CATALOG 004225MIU M001 PARTS CATALOG M001 PARTS CATALOG 004225MIU It is the reader's responsibility when discussing the information contained within this document to maintain a level of confidentiality

Διαβάστε περισσότερα

aluset sliding system for doors and windows

aluset sliding system for doors and windows aluset sliding system for doors and windows ÐÉÓÔÏÐÏÉÇÔÉÊÁ - CERTIFICATES 4 aluset ÔÅ ÍÉÊÁ ÁÑÁÊÔÇÑÉÓÔÉÊÁ ÓÕÓÔÇÌÁÔÏÓ - SYSTEM TECHNICAL FEATURES aluset 5 ÔÅ ÍÉÊH ÐÅÑÉÃÑÁÖÇ - TECHNICAL DESCRIPTION TEXNIKH

Διαβάστε περισσότερα